Metallica

i

Autor: EVAN AGOSTINI/INVISION/AP

Metallica zagra na PGE Narodowym. Właśnie ogłoszono koncerty, wiemy kiedy ruszy sprzedaż biletów

2022-11-28 21:24

Metallica powraca do Warszawy. Legendarny zespół zagra w 2024 roku na PGE Narodowym w ramach trasy M72 WORLD TOUR 2023-2024. Poznaliśmy już pierwsze szczegóły wydarzenia. Kiedy fani będą mogli nabyć bilety?

Metallica w Warszawie - koncerty

- Dzisiaj grupa Metallica ogłosiła wszystkie koncerty zaplanowane na 2023 i 2024 rok. [...] światowa trasa koncertowa Metalliki M72 obejmie dwa koncerty w każdym mieście, a każdy koncert zawierać będzie dwie zupełnie różne setlisty i supporty - przekazali organizatorzy wydarzeń 28 listopada.

Metallica zagra koncerty na PGE Narodowym 5 lipca i 7 lipca 2024 roku. Jak poinformowano, występy w ramach trasy mają zaskoczyć fanów zespołu nowościami.

- Trasa M72 zaprezentuje nową, odważną scenografię, która przenosi słynną Metallica Snake Pit na środek sceny, a także udostępni na całą trasę pakiet „I Disappear” oraz po raz pierwszy opcję biletów ze zniżką dla fanów poniżej 16. roku życia - zaznaczono.

Czytaj również: The Weeknd zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Znamy termin i szczegóły wydarzenia

Metallica na PGE Narodowym w Warszawie - bilety

Poinformowano już, kiedy chętni będą mogli nabyć bilety na warszawskie koncerty Metalliki. Będą to kolejno:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy - środa, 30.11.2022 od godz. 9:00;
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster - czwartek, 1.12.2022 od godz. 9:00;
  • Sprzedaż ogólna - piątek, 2.12.2022 od godz. 9:00.

Jak przekazano, bilety we wspomnianych terminach będzie można nabyć w dwudniowych pakietachBilety jednodniowe pojawią się natomiast w sprzedaży 20 stycznia 2023 r. Na razie nie wiadomo, ile będą kosztowały.

Czytaj również: Koncerty i festiwale w Warszawie w 2023 r. Kto zagra w stolicy? [DATY, MIEJSCA, CENY BILETÓW]

Metallica - legendarny zespół powraca do Polski

Metallica powstała w latach 80. ubiegłego wieku, a jej twórcami byli James Hetfield i Lars Ulrich. Zespół wydał już 11 albumów studyjnych, które sprzedały się w milionach egzemplarzy. Wśród najpopularniejszych utworów muzyków wyliczyć można m.in. "Master Of Puppets", "Nothing Else Matters" oraz "The Unforgiven".

Grupa ma na koncie liczne nagrody, w tym Grammy, Billboard Music Awards, czy też MTV Video Music Awards. W ostatnim czasie jej popularność, szczególnie wśród młodych słuchaczy, odrodziła się dzięki użyciu przeboju Metalliki w hitowym serialu Netflixa "Stranger Things".

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!