zdjęcia

Mieszkanie na klatce schodowej? "To nieprawda" - wyjaśnia pośredniczka nieruchomości i mówi o fali hejtu

Internet obiegło ogłoszenie o sprzedaży kawalerki przy ul. Żelaznej w Warszawie. Wyceniono ją na ponad pół miliona złotych. Mieszkanie o powierzchni 23 metrów zajmuje trzy poziomy, aneks kuchenny znajduje się przy prysznicu, a schody wykonane z lastryko sugerują, że wydzielono je na klatce schodowej. - Mieszkanie nigdy nie było i nie jest zlokalizowane na klatce schodowej - wyjaśnia w rozmowie z eska.pl Agnieszka Włodarczyk z Terranum, która pośredniczy w sprzedaży tej nieruchomości. Jak mówi, spotkała ją fala hejtu, dlatego oferta zniknęła z serwisów ogłoszeniowych, ale mieszkanie wciąż jest do kupienia.

Spis treści

  1. Mieszkanie na klatce schodowej? Ogłoszenie wywołało falę oburzenia, pośredniczka wyjaśnia
  2. "To nie jest patodeweloperka"
  3. Prysznic w kuchni

Mieszkanie na klatce schodowej? Ogłoszenie wywołało falę oburzenia, pośredniczka wyjaśnia

"Unikalne wysokie mieszkanie z antresolą" - tak zatytułowane ogłoszenie zamieszczone przez firmę pośredniczącą w sprzedaży nieruchomości Terranum musiało zniknąć z serwisów po fali negatywnych komentarzy, a nawet głuchych telefonach czy obraźliwych wiadomościach. Jest jednak dostępne bezpośrednio na stronie biura. Zostało opatrzone dodatkowym komentarzem pośredniczki - zarzuca ona dziennikarzom kłamstwo.

"To nie jest patodeweloperka"

- Mieszkanie nigdy nie było i nie jest zlokalizowane na klatce schodowej. To jego pierwotny układ, poza malowaniem, nic nie było przerabiane - wyjaśnia Agnieszka Włodarczyk w rozmowie z eska.pl i dodaje: To nie jest patodeweloperka!

- Nieruchomość powstała w latach 50. Nietypowe są schody z lastryko i jego trzypoziomowy układ. Dwa miesiące temu w tym budynku wynajęliśmy bardzo podobne trzypoziomowe mieszkanie o minimalnie mniejszym metrażu, tylko po generalnym remoncie, podobnych mieszkań jest tam więcej - podkreśla.

Prysznic w kuchni

Uwagę zwraca nie tylko nietypowy układ, ale i połączenie aneksu kuchennego z łazienką. - Jest wiele mieszkań w Warszawie, gdzie jest prysznic w kuchni, szczególnie w starych kamieniach. Takie mieszkanie można przerobić - przekonuje Agnieszka Włodarczyk.

Pytana o wysoką cenę (ok. 23 tys. za m2), odpowiada: - Cena jest niższa niż średnia w tamtej okolicy, właśnie ze względu na specyfikę mieszkania. - Cena transakcyjna będzie oscylować wokół 500 tys. zł, ona nie jest wygórowana - podsumowuje.

Deweloper będzie budował blok na Psiej Górce. Nie spodobało się to mieszkańcom
Listen on Spreaker.