Rodzina myszojeleni

i

Autor: https://twitter.com/warszawa / https://www.facebook.com/WarszawskieZOO Rodzina myszojeleni

MYSZOJELENIE MAJĄ DZIECKO! Linda i Arnold doczekali się potomstwa [WIDEO]

2021-12-15 11:03

Przedstawiamy małe myszojeleniatko z Warszawskiego ZOO. Dumni rodzice spacerują już z dzieckiem po ptaszarni ogrodu zoologicznego. W naszym artykule zobaczcie potomka Lindy i Arnolda na filmie oraz zdjęciach.

Myszojelenie mają dziecko! Rzućcie wszystko i gnajcie do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego, by pogratulować Lindzie i Arnoldowi! Ich związek, choć zaaranżowany przez ZOO z Warszawy i Łodzi, okazał się udany i pełen namiętności, czego dowodem jest maluszek. Myszojeleniątko jest zdrowe, żwawe i ma prawidłowe - jak na swój gatunek - BMI: dziecko Arnolda i Lindy mierzy około 10 cm! W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i wideo, na którym widać zwierzątko hasające po ptaszarni, która stała się domem warszawskich myszojeleni. Malutki kanczyl jawajski, bo tak brzmi książkowa nazwa gatunku, nie ma jeszcze imienia. Pracownicy ZOO nie poznali też płci dziecka. W dalszej części artykułu znajdziecie wideo i zdjęcia całej rodzinki.

Adolf Dymsza - najsłynniejszy polski komik II RP. Historia z Koprem

Naprawdę mały maluch! Myszojeleniątko podbije wasze serca

Kanczyle jawajskie to najmniejsze ssaki kopytne na Świecie. Dorosłe osobniki osiągają w kłębie około 30 cm. wysokości, a ich nogi są cienkie, jak ołówki. Małe kanczylontko jest zaś wręcz mikroskopijne! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia - nawet małe listki i gałązki na podłodze ptaszarni wydają się przy nim ogromne. Pracownicy ZOO spodziewali się narodzin malucha, choć - jak czytamy we wpisie na FB - byli zaskoczeni szybkością, z jaką Linda i Arnold postarali się o potomstwo. Jak widać zaaranżowanie ich związku okazało się strzałem w dziesiątkę. Poniżej znajdziecie post Warszawskiego ZOO ze zdjęciami rodzinki i wideo całej trójki spacerującej po ptaszarni. Zapewne z miejsca zakochacie się w myszojeleniątku, bo maluch to sama słodycz!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!