Piknik Galeria wypieków

i

Autor: fot. PHOTO: MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS/fot. H. Dziekońska

w warszawie

Plenerowa kawiarnia przy Centrum Nauki Kopernik. Darmowa kawa i wiele atrakcji

2024-06-19 14:16

"Galeria Wypieków" w weekend 22 i 23 czerwca organizuje plenerową kawiarnię. Główną atrakcją będzie "speed meeting" przy kawie, która jest świetną okazją, aby przełamać się i poznać nowych ludzi. Ponadto na uczestników wydarzenia czeka wiele innych niespodzianek.

W weekend 22 i 23 czerwca przy Centrum Nauki Kopernik przy Planetarium w godzinach 11:00 - 16:00 odbędzie się Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting. Organizatorem wydarzenia jest "Galeria Wypieków Lubaszka", a partnerami są Wydawnictwo W.A.B i Uroboros.

Weekendowa kawiarnia Lubaszka w plenerze

Teren przy Planetarium zamieni się w plenerową kawiarnię, w której nie tylko będzie można cieszyć się bezpłatnym poczęstunkiem, czyli pyszną kawą i słodkościami, ale również będzie można zapoznać się z nowościami od W.A.B. i Uroboros. To idealny moment na spróbowanie nowych kaw, które można wypić w "Galerii Wypieków".

Ponadto uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na:

  • przestrzeń do relaksu
  • kawowy speed meeting
  • konkursy z nagrodami

Kawowy Speed Meeting. Świetna okazja do poznania nowych osób

Kawowy Speed Meeting odbędzie się w specjalnej strefie. Spotkania są zaplanowane na każdą pełną godzinę między 11 a 15, a każda runda będzie trwać 40-minut. Speed meeting odbędzie się w małych grupach. Uczestnicy będą mogli nie tylko poznać nowe osoby, ale też otrzymają nagrody.

Lidia Serafin z Nowej Huty prowadzi rodzinną cukiernię już 40 lat. W październiku cukiernia będzie obchodziła 50 lecie działalności.