Wypadek na S19. Utrudnienia na trasie Sokołów Młp. – Rzeszów

i

Autor: policja.gov.pl, zdjęcie ilustracyjne Wypadek na S19. Utrudnienia na trasie Sokołów Młp. – Rzeszów

Plac Grunwaldzki: Tramwaj potrącił nastolatka [UTRUDNIENIA]

2021-08-20 17:23

Zdarzenie na placu Grunwaldzkim w Warszawie. Po południu tramwaj linii 17 potrącił 13-latka. Chłopiec trafił do szpitala. Występują duże utrudnienia w kursowaniu tramwajów. Sprawdź, gdzie dokładnie.

- 13-letni chłopiec został potrącony przez tramwaj linii 17 jadący w kierunku Żoliborza. Motorniczy był trzeźwy. Na miejscu trwają działania służb - powiedziała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, dziecko zostanie przewiezione do szpitala.

 ZTM informuje, że są duże utrudnienia w komunikacji miejskiej w miejscu zdarzenia. - W związku ze zdarzeniem drogowym w pobliżu przystanku pl. Grunwaldzki 03 występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 17 i 27. Trwa uruchamianie autobusowej linii Z kursującej jednokierunkowo na trasie Metro Marymont – Włościańska – Słowackiego – Popiełuszki – al. Jana Pawła II – rondo Radosława - poinformowano w komunikacie tej służby.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!