Wypadek na kolei. ILUSTRACYJNE

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRSS/ Zdjęcie ilustracyjne

w warszawie

Pociąg potrącił człowieka. Utrudnienia na odcinku Warszawa Zachodnia-Pruszków

2024-05-28 9:06

Z powodu potrącenia człowieka przez pociąg PKP Intercity, na odcinku Warszawa Zachodnia - Pruszków występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników - poinformowała we wtorek rano Szybka Kolej Miejska.

Utrudnienia na kolei, pociąg potrącił człowieka

Przewoźnik poinformował, że w związku z potrąceniem pociągi SKM linii S1 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 30 minut:

  • nr 10507 ze stacji Warszawa Główna (odjazd o godz. 7:39) do stacji Pruszków został odwołany w całej relacji,
  • nr 10508 ze stacji Pruszków (odjazd o godz. 8:54) do stacji Warszawa Główna został odwołany w całej relacji.

Koleje Mazowieckie podały natomiast, że niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub będą kursować w skróconej relacji. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie portalpasazera.pl

Utrudnienia na kolei. Do wypadku doszło w Grodzisku Mazowieckim

Młodszy aspirant Kamil Sobótka z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim przekazał nam informację dotyczącą wypadku - Informacja wpłynęła do służb około godziny 6.50. Do zdarzenia z udziałem pieszego i pociągu technicznego relacji Opoczno-Warszawa Grochów doszło w rejonie ulicy Rozkosznej w Grodzisku Mazowieckim. Ruch pociągów odbywa się wahadłowo. Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratury. Ze względu na charakter sprawy nie możemy podać więcej informacji. – przekazał w rozmowie młodszy aspirant Kamil Sobótka.