Euro 2024

Polacy przegrali, ale walczyli do końca. Tak wyglądała strefa kibica w Hamburgu podczas meczu [ZDJĘCIA]

2024-06-16 17:47

W swoim pierwszym meczu na Euro 2024 reprezentacja Polski pokazała się z bardzo dobrej strony. Niestety, wola walki ostatecznie nie przełożyła się na wynik - Holendrzy wygrali 2:1. Zobaczcie, jak wyglądało dopingowanie w strefie kibica w Hamburgu podczas tego spotkania!

Strefa kibica w Hamburgu podczas meczu Polska-Holandia - zdjęcia

Nadzieje wśród biało-czerwonych kibiców przed meczem Polska-Holandia były oczywiście ogromne. Emocje podbiły zdobyta w 16. minucie bramka Adama Buksy oraz postawa całego zespołu, który bez kompleksów walczył o zwycięstwo.

Niestety, ostatecznie kadra nie odniosła tak pożądanego sukcesu. Bramki dla Holandii zdobyli bowiem Cody Gakpo (29. minuta) oraz Wout Weghorst (83. minuta).

To oczywiście nie koniec zmagań biało-czerwonych podczas Euro 2024. Przed Polakami jeszcze co najmniej dwa mecze - z Austrią (piątek, 21 czerwca, godz. 18:00) oraz z Francją (wtorek, 25 czerwca, godz. 18:00).

Zobaczcie w naszej galerii, jak w czasie spotkania wyglądała strefa kibica w Hamburgu: