Trąba powietrzna na Lisiej Górze w Rzeszowie. Ulewa przeszła przez Rzeszów!

i

Autor: pixabay.com Trąba powietrzna na Lisiej Górze w Rzeszowie. Ulewa przeszła przez Rzeszów!

Praga-Północ: ZAWALIŁA SIĘ CZĘŚĆ KAMIENICY - co się stało? Czy ktoś ucierpiał?

2021-07-07 8:26

W środę, 7 lipca, na Pradze-Północ doszło do katastrofy budowlanej. Przy jednej z ulic dzielnicy zawaliła się część kamienicy. Na miejscu pojawiła się straż pożarna z psami do poszukiwania ofiar. Co się stało? Czy ktoś ucierpiał w tym zdarzeniu? Dowiecie się tego z artykułu.

Zawalenie części kamienicy na Pradze-Północ

Przy ulicy Targowej 26 na Pradze Północ zawaliły się stropy od 3. piętra do parteru - przekazał mł. bryg. Karol Kierzkowski z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Nie ma osób poszkodowanych. Zawaliły się drewniane i murowane stropy w pustostanie na Pradze. Jak poinformował strażak "gruzowisko ma wysokość około 2 metrów". Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej, w tym grupa poszukiwawcza z dwoma psami ratowniczymi.

Budowa metra w Warszawie

W gruzowisku nie znaleziono ofiar

"Po przeszukaniu gruzowiska przez sprzęt i psy nie stwierdzono osób wewnątrz" - przekazał Kierzkowski. Na chwilę obecną nie wiadomo, co wywołało katastrofę.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!