Śmieci po remoncie wyrzucone w Lesie Bródnowskim. Sprawa trafiła na policję

i

Autor: Straż Miejska Targówek https://strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/targowek/10078-zrobi%C5%82-remont,-a-%C5%9Bmieci-wyrzuci%C5%82-w-lesie-br%C3%B3dnowskim.html

Śmieci po remoncie wyrzucone w Lesie Bródnowskim. Sprawa trafiła na policję

2021-03-24 11:12

Kubły po farbie, worki z odpadami po remoncie, osłony kabli elektrycznych - o stercie takich odpadów w foliowych workach pozostawionych w Lesie Bródnowskim zostali poinformowani strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego na Targówku. Wśród odpadów znaleźli również dokumenty, które przekazali policji.

Patrol Straży Miejskiej z VI Oddziału Terenowego na Targówku został zatrzymany przez przechodnia, który zgłosił porzucenie śmieci w lesie. Sterta odpadów w foliowych workach została wysypana przy kładce w Lesie Bródnowskim od strony ul. Radzymińskiej. Wśród odpadów po remoncie takich jak kubły po farbie, worki z odpadami czy osłony kabli elektrycznych znalazły się różnego rodzaju dokumenty, a wśród nich faktury wystawione na mieszkankę Wołomina. Strażnicy miejscy wykonali dokumentację fotograficzną śmietniska, a znalezione dokumenty przekazali policjantom z Komisariatu na Targówku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Szturm na darmowe maseczki w Warszawie
Sonda
Z jakiego serwisu korzystasz?