Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy Lotto

pieniądze

Szczęśliwe kolektury Lotto. To tam wysokie wygrane padają najczęściej

Miliony Polaków każdego dnia próbują szczęścia w grach Totalizatora Sportowego takich jak Lotto czy zdrapki. Do wygrania są miliony złotych. Niedawno opisywaliśmy liczby, które najczęściej padają w Lotto, teraz przygotowaliśmy zestawienie punktów (kolektur) na Mazowszu, w których wysokie wygrane padają najczęściej.

Gry Totalizatora Sportowego. Nie tylko Lotto

Totalizator Sportowy to spółka skarbu państwa. Głównym obszarem działalności firmy są gry liczbowe, loterie pieniężne i zakłady wzajemne. Jest właścicielem loterii Lotto. Nadzór właścicielski nad Totalizatorem Sportowym sprawuje Ministerstwo Finansów. Totalizator jest monopolistą w obszarze salonów gier na automatach, gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

W gry z portfolio Totalizatora Sportowego można zagrać w tysiącach punktów w całej Polsce, w tradycyjnych kolekturach, w sklepach czy na stacjach paliw. Okazuje się, że są punkty, w których wysokie wygrane padają częściej niż w innych miejscach.

Szczęśliwe punkty Lotto na Mazowszu i w Warszawie, tu wygrane padają najczęściej

Zapytaliśmy Totalizator Sportowy o punkty na Mazowszu, gdzie wysokie wygrane padają najczęściej. Poniżej lista miejsc, w których w latach 2012-2023 padły co najmniej dwie wysokie wygrane (powyżej 100 tys. zł) w różnych grach (nie dotyczy Eurojackpot):

  • Warszawa, ul. Targowa 72
  • Warszawa, ul. Geodetów róg Dickensa
  • Grodzisk Mazowiecki, Plac Króla Zygmunta Starego 17 
  • Wyszków, ul. Prosta 10
  • Konstancin-Jeziorna, Sobieskiego/ Kopernika 2

"Mówimy tu o szczęśliwych punktach sprzedaży LOTTO, ale to nie znaczy, że w innych kolekturach nie padają wysokie wygrane. Otóż jak najbardziej padają. Gry losowe mają to do siebie, że wielka wygrana może zostać odnotowana zarówno w małej wsi, jak i w dużym mieście" - podkreślają przedstawiciele TS. 

"Wysokie wygrane padają również na zakłady kupione w internecie" - zaznaczono.

Liczby, które najczęściej padają w Lotto. Oto najczęściej losowane numery z ostatnich 20 lat

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych