Taylor Swift

i

Autor: AP PHOTO/GEORGE WALKER IV

Wydarzenia

Taylor Swift zagra w Warszawie trzy koncerty! Gdzie i kiedy się odbędą?

2024-07-09 9:16

Jedna z najpopularniejszych artystek na świecie Taylor Swift po raz pierwszy pojawi się w Warszawie. Piosenkarka po przerwie wraca na scenę i rozpoczyna długo odkładaną trasę koncertową. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi gwiazda muzyki pop.

Talyor Swift pierwszy raz w historii zagra swój koncert w Polsce. Piosenkarka miała pojawić się w kraju nad Wisłą już w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany. Teraz oficjalnie wraca z zawieszoną trasą koncertową. Artystka pojawi się w Warszawie w ramach The Eras Tour.

Czytaj również: Wianki nad Wisłą 2023. Kiedy się odbędą? Znamy program atrakcji i koncertów

Koncerty Taylor Swift w Warszawie - gdzie i kiedy się odbędą?

Gwiazda światowego formatu muzyki pop zapowiedziała, że w sierpniu 2024 roku pojawi się w Polsce. Jej koncert w ramach trasy The Eras Tour odbędzie się na PGE Narodowym 2 sierpnia. Co ciekawe, ostatecznie ogłoszono również drugie i trzecie wydarzenie, planowane na 1 i 3 sierpnia.

W 2020 roku koronawirus przeszkodził wokalistce w rozpoczęciu trasy koncertowej z wydanym w 2019 r. albumem "Lover". Miała to być międzynarodowa podróż po największych stadionach świata. Natomiast do 2023 r. Taylor Swift zdołała wydać już kolejne trzy płyty: "Folklore" (2020), "Evermore" (2020) oraz "Midnights" (2022), a także przygotowała reedycję swoich poprzednich płyt - "Fearless" i "Red".

Sprawdź, gdzie spędzać czas z rodziną w Warszawie w galerii poniżej:

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16