tiktokerka

i

Autor: Unsplash; TikTok @magda_sieczka

Z Warszawy

Tiktokerka apeluje o pomoc. Padła ofiarą molestowania na środku ulicy w Warszawie

2024-06-19 14:58

Platformę TikTok obiega nagranie, na którym jedna z twórczyń apeluje do internautów o pomoc. Magda Sieczka, wracając wieczorem z pracy, została zaatakowana przez obcego mężczyznę na środku ulicy w Warszawie. Nieznajomy podbiegł do niej i zaczął obmacywać, po czym uciekł. Teraz tiktokerka próbuje go odnaleźć, by poniósł konsekwencje swoich działań.

Tiktokerka zaatakowana na ulicy w Warszawie

18 czerwca Magda Sieczka opublikowała na swoim profilu na TikToku filmik o zdarzeniu, które miało miejsce dzień wcześniej, ok. godz. 22:20. Wracając po pracy do domu, twórczyni przystanęła na skrzyżowaniu ulic Płockiej i Górczewskiej, gdzie chciała wsiąść na hulajnogę elektryczną.

- W momencie, kiedy odebrałam hulajnogę, właśnie z tego miejsca, na tym wielkim, oświetlonym skrzyżowaniu, odwróciłam się na sekundę. W tym samym momencie pewien mężczyzna podbiegł do mnie, obmacał mnie po tyłku i pobiegł sobie dalej na czerwonym świetle jak gdyby nigdy nic. Może dla większości z was będzie to błaha sytuacja, ale to była pierwsza sytuacja, w której ktoś mnie zmolestował, w miejscu publicznym, w "bezpiecznym" miejscu - powiedziała tiktokerka.

Jak dodała, od razu skontaktowała się z policją, po czym udała się na komisariat. Zgodnie z relacją twórczyni funkcjonariuszka nie przyjęła jednak jej zgłoszenia i poleciła, aby stawiła się w tej sprawie na komendzie następnego dnia rano. Zbulwersowana i zszokowana sytuacją kobieta postawiła więc zaapelować o pomoc do internautów.

- Jeżeli macie kolegę, partnera, męża, narzeczonego, chłopaka, który 17 czerwca o godz. 22:00 poszedł biegać i wiecie, że biega tą trasą, dajcie proszę znać. Był ubrany w czerwoną bluzkę i miał na sobie niebieskie bądź czarne nauszne słuchawki. Jeżeli jesteście pewne, że jest to osoba, którą znacie, i możecie mi podać jej imię, nazwisko lub jakiekolwiek dane, bardzo was o to proszę - powiedziała, po czym poprosiła inne użytkowniczki platformy, by naprawdę na siebie uważały.

Rotunda w Warszawie kiedyś i dziś - zobacz zdjęcia:

Od lat prowadzili agencje towarzyskie w Warszawie. Zatrzymano członków gangu