#tylkorazem

i

Autor: https://wot.waw.pl/project/tylkorazem/?fbclid=IwAR20sbQGijLcg-tVgEu2_2iI531Rpt9zfcNVG0xKUn_NAOapj4hTn2MuyXw

#TylkoRazem. Tak wspiera się warszawska branża turystyczna!

2020-12-07 14:30

Nie są w stanie działać bez siebie więc... polecają się nawzajem. Mowa o stołecznych instytucjach związanych z turystyką, które biorą udział w akcji #TylkoRazem. Posty oznacznone w ten sposób, zachęcają do korzystania z nowych ofert restauracji, muzeów czy hoteli, dostosowanych do nowego reżimu sanitarnego.

Ten chodnik powstał w jedną noc! Mieszkańcy Wilanowa wzięli sprawy w swoje ręce

QUIZ. Kultowe filmy lat 90. Usunęliśmy tylko JEDNO słowo! Dasz radę je rozpoznać?

Pytanie 1 z 15
"American..." (1999 r.)

#TylkoRazem- to hasło najnowszej akcji Warszawskiej Organizacji Turystycznej.

Przez 14 dni w mediach społecznościowych będą udostępniane posty promujące różne instytucje związane z turystyką, które w trudnych czasach pandemii walczą o przetrwanie. Obserwując #TylkoRazem możemy poznać wirtualną ofertę muzeów i galerii a także propozycje hoteli czy restauracji.

"Mówimy o nowych pomysłach na zwiedzanie, a tych pomysłów jest dzisiaj bardzo dużo. Wprowadzane ograniczenia i restrykcje bardzo tę ofertę zmieniły i o tym też jest ta kampania. Podpowiadamy różne sposoby spędzania wolnego czasu i zachęcamy do zapoznania się z ofertą"- mówi prezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej Barbara Tutak.

Co ciekawe, instytucje nie promują w postach siebie, a inne przedsiębiorstwa z którymi są związane: i tak stołeczny ratusz zachęcał do zapoznania się z ofertą Zamku Królewskiego, a jeden z hoteli zachwalał usługi przewoźnika. Wszystko po to by pokazać, jak bardzo turystyce potrzebna jest solidarność.

"Mówimy że turystyka, zwłaszcza w dużych miastach, to zbiór naczyń połączonych. Hotel potrzebuje tour-operatora a tour-operator przewodnika. Wszyscy jesteśmy połączeni i potrzebujemy siebie, żeby przetrwać ten trudny czas" - dodaje Tutak.

Warszawska Organizacja Turystyczna na swojej stronie uruchomiła tez kalendarz adwentowy, gdzie zachęca do odkrywania świątecznej stolicy dzień po dniu.