POW

i

Autor: Rafał Trzaskowski Twitter

Uwaga kierowcy! We wtorek zmieni się organizacja ruchu przy Południowej Obwodnicy Warszawy

2020-11-02 16:35

We wtorek, 3 listopada, ok. godz. 22.00 wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy zmieni organizację ruchu na węźle z ul. Puławską. W czasie budowy połączenia obwodnicy z nowym odcinkiem inaczej będzie wyglądał zjazd na ul. Puławską w kierunku centrum.

Kolejny dzień protestów w Warszawie

Utrudnienia w Warszawie: Południowa Obwodnica Warszawy

Wykonawca ursynowskiego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy przygotowuje połączenie istniejącej trasy z budowanym odcinkiem. Prace te wymagają zmiany organizacji ruchu. Wyłączony z ruchu zostanie wiadukt nad skrzyżowaniem z ul. Puławską, a kierowcy jadący od strony autostrady w kierunku centrum będą musieli zjechać wcześniej na jezdnię prowadzącą w stronę ronda pod wiaduktem i tu będą mogli skręcić w lewo.

Czytaj także: Dworzec Zachodni: mężczyzna rzucił się pod autobus. Na miejscu są już służby [ZDJĘCIA!]

Najważniejsze PRZEPOWIEDNIE świata. Jak dobrze je znasz? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Ile rogów i głów miała Bestia z proroczej Apokalipsy św. Jana?

Zjazd w kierunku Piaseczna będzie odbywał się jak dotychczas. Nie zmieni się również wjazd na obwodnicę – jadący ul. Puławską z Piaseczna wjeżdżają na obwodnicę, skręcając na skrzyżowaniu pod wiaduktem w lewo na zjazd wspólny z jadącymi z centrum.

Utrudnienia w Warszawie: Gdzie spodziewać się objazdów?

Ratusz przypomina, że prowadzone są również roboty związane z przywróceniem ruchu na ulicy Rosoła i na drugiej jezdni Płaskowickiej, a na ulicy Lanciego trwają roboty odtworzeniowe.

Od Węzła Lubelska do Węzła Przyczółkowa przez most na Wiśle kierowcy pojadą do końca tego roku. Natomiast tunel pod Ursynowem ma zostać ukończony do połowy 2021 roku.