zdjęcia

Veselka w Browarach Warszawskich. To nowy craft bar

2024-05-27 15:04

Veselka to nowy craft bar, który otworzył się przy ul. Krochmalnej 61. Koncept gastronomiczno-rozrywkowy o wyjątkowym designie uzupełni ofertę gastronomiczną Browarów Warszawskich. To już drugi lokal Veselka, pierwszy powstał Odessie, w Ukrainie. Uwagę gości przykuwa oświetlenie lokalu, które zostało wykonane z blisko dwóch tysięcy butelek. Zobaczcie zdjęcia.

Veselka powitała pierwszych gości 11 maja, podczas święta z okazji otwarcia ogródków w Browarach Warszawskich. - Veselka to nowa propozycja dla odwiedzających Browary Warszawskie. To niezwykły bar z ofertą wybornych przekąsek. Wyjątkowy nastrój zawdzięcza artystycznej dekoracji świetlnej – mówi Monika Dzięcielak, dyrektor operacyjna Veselki.

Browary Warszawskie. Nowy lokal

Niecodzienny klimat miejsca tworzy jego wystrój. Oświetlenie zostało wykonane z blisko dwóch tysięcy butelek, przeznaczonych do transportu produktów. Gra świateł przenikających przez szkło podkreśla designerską przestrzeń, która nawiązuje do industrialnego charakteru Browarów Warszawskich.

Craft Bar Veselka dopełni ofertę konceptów food and beverage, które tworzą Browary Warszawskie. Obecnie znajduje się tam blisko 40 konceptów: kawiarni, cukierni, restauracji, w tym chętnie odwiedzany Food Hall Browary z punktami restauracyjnymi i barami.