policja

i

Autor: Unsplash

Z Warszawy

W domu w Ursusie znaleziono cztery ciała. Prokuratura wszczyna śledztwo

2024-04-02 15:59

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Szymon Banna przekazał, że Prokuratura Rejonowa Warszawa - Ochota wszczęła śledztwo ws. śmierci czterech osób w jednym z domów w Ursusie. Podczas śledztwa badane będą przyczyny śmierci tych osób, w tym również możliwość targnięcia się sprawcy na własne życie.

Prokuratura wyjaśni szczegóły dramatu w Ursusie

- W niedzielę w jednym z domów jednorodzinnych na terenie stołecznego Ursusa ujawniono cztery ciała: dwóch kobiet i dwóch mężczyzn - poinformował prok. Szymon Banna. Dodał, że prokuratura nie wyklucza tzw. rozszerzonego samobójstwa. Zwłoki ujawnione zostały przez członków dalszej rodziny.

Banna poinformował, że w dniach 31 marca i 1 kwietnia przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem prokuratora oraz biegłego lekarza medycyny sądowej. - Została podjęta już decyzja o przeprowadzaniu sekcji zwłok zmarłych osób. Z uwagi na dobro tego postępowania oraz trwające czynności procesowe przekazanie bliższych informacji nie jest możliwe - przekazał rzecznik.

Gdzie szukać pomocy? Telefony dla osób w kryzysie

Osoby w kryzysie emocjonalnym potrzebujące pomocy mogą ją uzyskać pod całodobowym numerem telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 lub w całodobowym Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym: 800 702 222.

Osoby dorosłe potrzebujące pomocy po stracie bliskich mogą uzyskać wsparcie pod numerem telefonu: 800 108 108, czynnym od poniedziałku do piątku od godz. 14:00 do 20:00. Dzieci i młodzież w żałobie mogą uzyskać wsparcie pod numerem telefonu: 800 111 123, czynnym od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 do 18:00. W razie zagrożenia życia należy dzwonić pod numer 112.

Dziecko wypadło z okna, zmarło w szpitalu. Tragedia przy Płockiej w Warszawie