Gdzie kupić bilet miejski w Warszawie przez internet? Lista aplikacji

i

Autor: WTP Gdzie kupić bilet miejski w Warszawie przez internet? Lista aplikacji

W tych aplikacjach kupisz bilet na autobus, tramwaj i metro w Warszawie [LISTA]

2021-03-04 21:19

Od 2 kwietnia zmieniają się zasady kupowania biletów na transport publiczny w Warszawie. Zmiany dotyczą biletów kupowanych za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Będzie można kupować bilety "na zapas" i skasować je w wybranym przez siebie momencie. W jakich aplikacjach kupisz bilet na autobus, tramwaj czy metro? Sprawdź listę!

Od 2 kwietnia w Warszawie zmienią się zasady kupowania biletów na komunikację miejską za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Do tej pory kupowaliśmy bilet, który był już skasowany, a czas jego ważności liczył się od czasu zakupu. Teraz będziemy mogli kupić kilka dowolnych biletów na zapas i aktywować je w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać, by je skasować. Żeby to zrobić, trzeba będzie zeskanować kod QR.

W górnej części pojazdu, naprzeciwko drzwi wejściowych, będą umieszczone naklejki z kodem QR przypisanym do konkretnego pojazdu. W metrze kody będą umieszczone przed bramkami biletowymi oraz przy windach - czyli tam, gdzie przekraczamy strefę biletową.

W tych aplikacjach kupisz bilet na autobus, tramwaj i metro w Warszawie [LISTA]

Bilet na komunikację miejską w Warszawie możesz kupić w tych aplikacjach:

  • moBilet
  • mPay
  • SkyCash
  • jakdojade.pl
  • zBiletem.pl
  • Mint Mobile Warszawa
  • GoPay

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

10 dni i niecałe 12 godzin – w tak rekordowym czasie Paweł Pabian pokonał Główny Szlak Beskidzki zimą!