Atrakcje

Startuje Westfield Good Festival. Spotkaj znanych influencerów i lepiej poznaj zrównoważoną modę

2024-04-17 16:13

Westfield Good Festival ma na celu inspirować do zmian i przekazać praktyczne wskazówki, jak żyć na co dzień w bardziej zrównoważony sposób. W ramach wydarzenia na uczestników czeka dużo atrakcji, a udział w nich jest bezpłatny. Sprawdźcie szczegóły!

Od 18 do 20 kwietnia w Westfield Mokotów odbędzie się Westfield Good Festival. W ramach wydarzenia uczestnicy wezmą udział w szeregu warsztatów i wykładów.

Westfield Good Festival to świetna okazja, aby przyłączyć się do akcji zazieleniania naszej najbliższej okolicy. Westfield Mokotów wraz z Urzędem Dzielnicy, w ramach akcji "Zielony Mokotów", rozda pierwszym 200 uczestnikom wydarzenia sadzonki lawendy i skimii.

Jaka jest przyszłość mody? Wstęp do zrównoważonego podejścia do ubrań i dodatków

W środę, 17 kwietnia, przed rozpoczęciem Westfield Good Festival, odbędzie się spotkanie dla wszystkich miłośników mody. Podczas konferencji "Moda przyszłości, przyszłość mody", organizowanej przez Vogue Polska, uczestnicy przyjrzą się najnowszym trendom i innowacjom w modzie, a także rosnącej roli technologii AI w kształtowaniu przyszłości branży. Spotkanie poprowadzi Zuzanna Krzątała, której gośćmi będą Jowita Michalska, Katarzyna Zawadzka, Katarzyna Zajączkowska i Barbara Oramus.

Wydarzenie jest dostępne wyłącznie dla członków Westfield Club. Jak się na nie zapisać? Można to sprawdzić na stronie internetowej festiwalu w Westfield Mokotów.

"Influencer Swap Market", czyli odmień swoją szafę z influencerami

Od 18 do 20 kwietnia, w godzinach 12:00-20:00 swoje szafy otworzą influencerzy. To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć prawdziwe perełki prosto od najpopularniejszych internetowych twórców. Cały dochód ze sprzedaży ubrań zasili konto Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Listę znanych osób, którzy wezmą udział w akcji, znaleźć można w social mediach Westfield Mokotów.

Zadbaj o buty i pomóż innym z "woshwosh"

W czwartek, 18 kwietnia warsztaty poprowadzą ekspertki z woshwosh, które podzielą się praktycznymi poradami co zrobić, aby maksymalnie wydłużyć życie naszej ulubionej pary butów. Dodatkowo, na stanowisko woshwosh będzie można przynieść buty do czyszczenia lub naprawy i otrzymać 20 proc. zniżki na te usługi.

Poza warsztatami, woshwosh przeprowadzi również zbiórkę obuwia, które - po selekcji i odświeżeniu - odda osobom potrzebującym.

Warsztaty kuchenne i strefa kulinarna

W sobotę, 20 kwietnia odbędą się warsztaty organizowane przez IKEA. Zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi odwiedzający będą mogli m.in. spróbować swoich sił w projektowaniu mebli. IKEA zaprosi także uczestników festiwalu do udziału grywalizacji, w ramach której będzie można dowiedzieć się, jak prawidłowo segregować odpady i porządkować szuflady.

Specjalnie zaaranżowana na poziomie +2 kuchnia będzie przez dwa dni (18 i 19 kwietnia) w rękach marki RTV Euro AGD, która zaprezentuje wielkie możliwości małego sprzętu AGD, m.in. serwując zdrowe koktajle i pyszną herbatę.

W sobotę, 20 kwietnia strefę kulinarną przejmą popularni tiktokerzy - @haaipapi i @geczu, którzy o godzinie 13:00 zmierzą się podczas kulinarnej bitwy, pod dowództwem Piotra Charazińskiego (@charazinsky). Nasi goście będą walczyć o tytuł mistrza niemarnowania żywności. Uczestnicy wydarzenia będą mieć wpływ na przebieg bitwy i wybór zwycięzcy, a po ogłoszeniu wyników będą mogli spotkać się z ulubionymi twórcami podczas meet&greet.

Nauka o klimacie i ekologii z WWF

W piątek, 19 kwietnia strefę warsztatową przejmie WWF. Eksperci postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tematu wody i jej znaczenia dla środowiska. Edukację ekologiczną najlepiej zaczynać już od najmłodszych lat, więc w strefie WWF znajdzie się dużo atrakcji dla dzieci - quiz przyrodniczy, gry planszowe czy tajemnicze stemple łap. Starsi miłośnicy przyrody będą mogli wziąć udział w warsztacie ze zdrowego i przyjaznego planecie żywienia.

Centrum Warszawy jak Nowy Jork! Kolejny wieżowiec rośnie w oczach