Warszawa: petarda wpadła na balkon! W mieszkaniu wybuchł pożar!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Warszawa: petarda wpadła na balkon! W mieszkaniu wybuchł pożar!

2022-01-01 9:37

Petarda odpalona pod blokiem przy ul. Jugosławiańskiej spowodowała pożar balkonu i mieszkania. Podobna sytuacja miała miejsce na Targówku przy ul. Remiszewskiej. Na Białołęce spaliła się wiata i zbiornik z gazem do ogrzewania.

Niespokojna noc w Warszawie. W trzech miejscach fajerwerki wywołały pożary. Dramatycznego sylwestra mieli właściciele mieszkania na Gocławiu przy ul. Jugosławiańskiej. Na ich balkon wpadła petarda, którą ktoś odpalił na chodniku pod blokiem. Lokal został zniszczony. Właściciel szuka odpowiedzialnych za to zdarzenie.

"Dziękuje osobie która spaliła nam mieszkanie. Szukam osób, które widziały, kto odpalał tą petardę" - napisał na fb właściciel zniszczonego mieszkania na Gocławiu. Zamieścił też zdjęcia i film, na którym widać spalony balkon oraz okopcone ściany w mieszkaniu. Zniszczone zostało też okno balkonowe. Wydarzenie potwierdzili strażacy z warszawskiej komendy.

Jak przekazał asp. sztab. Łukasz Płaskociński z warszawskiej Państwowej Straży Pożarnej "na Gocławiu doszło do pożaru balkonu. Taka sama sytuacja miała miejsce na Targówku. Na Białołęce paliła się wiata przed budynkiem oraz zbiornik z gazem do ogrzewania". "Przyczyny pożarów wyjaśnia policja" - dodał.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje co czeka emerytów w 2022

QUIZ: Największe dramy 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Pewna gwiazda napisała na Twitterze, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19, ponieważ kolega jej kuzyna został po szczepieniu impotentem. Tę informację zdementował minister zdrowia kraju, w którym rzekomy mężczyzna mieszka. O kim mowa?