Robert Lewandowski

i

Autor: PAP/EPA/Ronald Wittek; Twitter @WTP_Warszawa

WTP żartuje przed meczem Polska - Argentyna. Pokazali "wolną przestrzeń dla Robercika"

2022-11-28 14:29

Mecz Polska - Argentyna w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 odbędzie się już w środę, 30 listopada. W kibicowanie naszym reprezentantom włączyła się oczywiście również Warszawa. Przedstawiciele WTP pokazali nawet specjalnie przygotowanego z tej okazji mema.

Mecz Polska - Argentyna

Mecz Polska - Argentyna, który zostanie rozegrany 30 listopada o godz. 20:00, będzie miał ogromny wpływ na to, czy naszej reprezentacji uda się wyjść z grupy na piłkarskich Mistrzostwach Świata. Jednocześnie kibice będą musieli śledzić spotkanie Meksyku z Arabią Saudyjską. Jego wynik również może zmienić sytuację w "polskiej" grupie. Emocje bez wątpienia sięgną więc zenitu.

Bardzo ciekawe dla fanów futbolu okaże się także niejako bezpośrednie starcie gwiazd reprezentacji Polski i Argentyny - Roberta Lewandowskiego i Leo Messiego. Obecny gracz FC Barcelony spotka się bowiem na boisku z jedną z największych legend tego klubu, występującą obecnie w paryskim PSG.

Czytaj również: Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Warszawie? Strefy kibica na Mundial 2022

Warszawa gotowa na piłkarskie emocje, WTP pokazuje mema

W środowy wieczór przed ekranami zasiądą miliony kibiców, a wśród nich oczywiście wielu warszawiaków. Emocje przed tym wielkim piłkarskim wydarzeniem podgrzewają już więc również miejskie instytucje.

Przedstawiciele Warszawskiego Transportu Publicznego pokazali nawet w mediach społecznościowych specjalnie przygotowanego mema, który w żartobliwy sposób zapowiada przebieg spotkania Polski z Argentyną - obrońcy skutecznie zatrzymają Leo Messiego, a Robert Lewandowski będzie miał wiele przestrzeni, aby dać Polakom upragniony sukces. 

Kibicom pozostaje jedynie trzymać kciuki, aby mecz rzeczywiście przebiegł w ten sposób, a Polska mogła świętować wyjście z grupy.

ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...