auta

i

Autor: materiały prasowe

Atrakcje

Wyjątkowa wystawa w Galerii Młociny. To gratka dla miłośników motoryzacyjnych klasyków

2024-04-16 17:28

5 kwietnia w warszawskiej Galerii Młociny została otwarta wystawa kultowych pojazdów marki Mini od Mini Klub Polska. Na odwiedzających czeka 16 pojazdów, w tym m.in. Mini Cooper z 1991 roku, którego początki sięgają lat 60. W ramach wystawy dla zainteresowanych zorganizowano również jubileuszowy konkurs.

Wystawa klasyków motoryzacyjnych w Galerii Młociny

Jak przekazali organizatorzy wystawy, składa się ona z 16 starannie wyselekcjonowanych modeli brytyjskiej marki - zarówno historycznych, jak i tych najnowszych. Dzięki specjalnym aranżacjom, odwiedzający mogą mieć wrażenie, jakby przechadzali się po ulicach angielskiej ulicy z lat 60. lub brali udział w historycznych rajdach Monte Carlo.

W ramach wystawy klienci Galerii Młociny mogą obejrzeć m.in. kultowego Mini Coopera z 1991 roku czy model Mini Clubman Estate z 1969 roku. Listę wystawianych aut zamyka natomiast Innocenti Mini z 1973 roku.

– Wystawa w Galerii Młociny jest wynikiem współpracy z Mini Klub Polska - pierwszym i jedynym oficjalnym Klubem w Polsce zrzeszającym właścicieli klasycznych i współczesnych Mini, co dodatkowo podkreśla jej unikalny charakter. Prezentowane klasyki to nie muzealne eksponaty, a pojazdy, które wciąż mogą towarzyszyć w codziennej jeździe. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Galerii Młociny i zapoznania się z naszą wystawą, bo to rzadka okazja, aby spotkać tyle motoryzacyjnych unikatów w jednym miejscu - powiedział Artur Maćkowiak, Marketing Manager Galerii Młociny.

Na fanów motoryzacji czeka specjalny konkurs

Co ciekawe, w ramach wystawy klienci mogą wziąć udział w specjalnym konkursie. Wystarczy do 21 kwietnia zrobić zakupy za minimum 50 zł, zachować dowód zakupu i zgłosić swoją historię wymarzonej podróży w punkcie akcji obok salonu Rossmann. Dla najbardziej kreatywnych osób Galeria Młociny przygotowała 100 kart podarunkowych o wartości 100 zł każda oraz szansę na jeden z 10 przejazdów stylowym samochodem retro marki Mini.

Wstęp na wystawę Mini w Galerii Młociny jest bezpłatny. Samochody można oglądać do niedzieli, 21 kwietnia, w godzinach otwarcia centrum.

Garażówka na Bazarze Różyckiego - zobacz zdjęcia:

Centrum Warszawy jak Nowy Jork! Kolejny wieżowiec rośnie w oczach