Żabka EkoSmart

i

Autor: Materiały prasowe Żabka

Nowe sklepy Żabka. Zakupy będzie można zrobić nie wysiadając z samochodu

2023-02-05 19:04

Żabka zrewolucjonizowała polski rynek. Od paru lat to właśnie te lokale cieszą się największą popularnością. Niedługo najprawdopodobniej zrealizowany zostanie pomysł, który zmieni oblicze codziennych sprawunków. Zakupy będzie można zrobić nie wysiadając z samochodu. Żabka idzie tropem McDonald's?

Żabka już zrewolucjonizowała i wchłonęła rynek sklepów osiedlowych. Polacy darzą tę sieć sympatią i zaufaniem, a nowe franczyzy wyrastają jak grzyby po deszczu. Dodatkowo sieć nie ucieka od nowoczesnych rozwiązań, przeciwnie - jest ich orędownikiem. Właśnie dlatego najprawdopodobniej już niedługo klienci będą mogli cieszyć się Żabką McDrive. 

Sklep szykuje otwarcie zupełnie nowego konceptu. Po Żabce EkoSmart, Żabce Nano przyszedł czas na Żabkę Drive. Pomysł jest podobny do znanych i lubianych przez Polaków okienek "Drive Thru" w sieciach restauracji McDonald's. Sieć ma w planach stworzenie dwóch takich punktów w najbliższej przyszłości - jeden przy drodze z Piaseczna do Warszawy i drugi w Zduńskiej Woli. W nowoczesnym sklepie zrobimy zakupy spożywcze bez wychodzenia z samochodu. To będzie jedno z pierwszych w Polsce miejsc tego typu. 

Czytaj także: Żabka zmieni właściciela? Sklepy "chętnie" odkupi rząd

Żabka Drive. Zakupy bez wysiadania z samochodu

Żabka Drive ma być dedykowana dla kierowców. Drogowcy będą mogli zakupić hot dogi, kawę i wszelkie inne produkty dostępne w sklepie bez wysiadania z auta.  

Czytaj także: Przez cały weekend robili darmowe zakupy za punkty w Żabce

- Budynek jest już gotowy i czeka na franczyzobiorcę, który zdecyduje się poprowadzić sklep obok budynku biurowo-usługowego Point 44 przy Puławskiej 44 D - podaje Przegladpiaseczynski.pl.

- Bliskość naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego od lat rozwijamy różne formaty sklepów, dostosowanych do lokalnych potrzeb. Obecnie rozwijamy mobilne Żabki, które są uruchamiane podczas różnych wydarzeń, a także sklepy sezonowe czy maszyny wendingowe. Naturalną kontynuacją tej drogi była praca nad sklepem w formule drive, gdzie podróżujący będą mogli szybko zakupić np. kawę, hot doga czy zrobić szybkie zakupy śniadaniowe. Obecnie jest jeszcze za wcześnie, aby przekazywać szczegóły na ten temat. O planowanym otwarciu będziemy informowali na bieżąco - przekazuje nam Biuro Prasowe Żabka, donosząc jednocześnie, że w tym momencie nie dysponuje jeszcze wizualizacjami sklepów tego typu.

To nie jedyna nowość testowana na terenie Piaseczna. W tym mieście, podobnie jak w Warszawie, została już otwarta jedna z pierwszych bezobsługowych Żabek Nano. Na razie wszystko wskazuje na to, że Żabka Drive ruszy ze swoją działalnością dopiero za kilka miesięcy. 

Czytaj także: Napad na sklep Żabka w Kobyłce. Zbigniew Ziobro skomentował szokujące zajście

Autobus wbił się w ciężarówkę w Ząbkach. Jedna osoba nie żyje