Zła wiadomość dla kierowców. Kolejne dzielnice w Strefie Płatnego Parkowania!

i

Autor: Pixabay Zła wiadomość dla kierowców. Kolejne dzielnice w Strefie Płatnego Parkowania!

Zła wiadomość dla kierowców. Kolejne dzielnice w Strefie Płatnego Parkowania!

2021-04-15 19:34

Żoliborz i Ochota - to dzielnice, które pojawią się na mapie Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. Decyzja w tej sprawie zapadła właśnie na radzie m. st. Warszawy. To jednak nie jedyne zmiany, które czekają mieszkańców stolicy...

Rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego

Stołeczna Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego została rozszerzona o kolejne dzielnice. Warszawscy radni zadecydowali o włączeniu do niej Żoliborza i Ochoty. Na tym jednak nie koniec. W najbliższych latach do strefy miałyby zostać włączone:

  • Saska Kępa,
  • Praga-Północ,
  • Mokotów
  • i Odolany.

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie

- Nie ma możliwości pozostania w stanie sprzed kilku lat, bo otoczenie bardzo mocno się zmienia. Wskaźnik zmotoryzowania warszawiaków pokazuje bardzo dynamiczny wzrost - mówi Łukasz Puchalski, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie.

Taniec na rurze. Pole dance dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #20

Nowe pojazdy do kontroli

Oprócz rozszerzenia strefy, ma ona zostać także uszczelniona. - Przed nami zakup czterech dodatkowych pojazdów do e-kontroli. Ten przetarg powinien zostać ogłoszony w ciągu najbliższych 2-3 tygodni - dodaje Łukasz Puchalski.

Strefa Płatnego Parkowania rozszerzona o Żoliborz i Ochotę miałaby zacząć obowiązywać od 6 września.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!