33-latek włamał się na konto byłej partnerki i ukradł 132 tys. zł! Niewiarygodne, na co wydał pieniądze

i

Autor: Unsplash

Kryminalne

33-latek włamał się na konto byłej partnerki i ukradł 132 tys. zł! Niewiarygodne, na co wydał pieniądze

2023-11-18 8:40

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi z pow. sochaczewskiego (mazowieckie), który włamał się na konto bankowe byłej partnerki i jej ojca, ukradł 132 tys. zł i wydał je na gry hazardowe - poinformowała w sobotę oficer prasowa miejscowej policji asp. Agnieszka Dzik.

Rzeczniczka przekazała, że zgłoszenie dotyczące włamania na konto bankowe i kradzieży pieniędzy złożył na policji ojciec kobiety, który miał z córką wspólne konto bankowe i gromadził na nim swoje oszczędności.

- Jak się okazało, były partner kobiety w czasie trwania związku uzyskał nieuprawniony dostęp do jej telefonu, po czym zalogował się do aplikacji bankowej zainstalowanej w smartfonie – zrelacjonowała policjantka. 33-latek wykonał 12 przelewów na swój rachunek bankowy, w sumie na 132 tys. zł.

Policjanci wydziału kryminalnego sochaczewskiej policji zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do komendy. Mieszkaniec pow. sochaczewskiego usłyszał łącznie 13 zarzutów. Pierwszy z nich dotyczył nieuprawnionego dostępu do telefonu kobiety i aplikacji bankowej. Przedstawiono mu także 12 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem.

33-latek przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Jak ustaliła policja, mężczyzna wydał pieniądze na gry hazardowe.

Szokujące słowa matki 16-letniego Ukraińca, który napadł z nożem na 12-latkę

Slang policyjny. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to: