Biedronka

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRSS

Biedronka wypłaci specjalne nagrody. Gigantyczna grupa osób dostanie 1,5 tys. zł

2022-09-21 17:52

Biedronka wypłaci wszystkim pracownikom specjalne nagrody w wysokości 1500 zł brutto. Przedstawiciele sieci podkreślili, iż jest to dodatek za "zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku".

Jak zaznaczają przedstawiciele Biedronki, nagrodę otrzymają wszyscy pracownicy sieci - sklepów, centrów dystrybucyjnych oraz biur - zatrudnieni nie później niż 7 stycznia 2022 r. i pozostający pracownikami w dniu 30 września br. Łącznie wypłacone zostanie ponad 110 mln zł.

Czytaj również: Uwaga, też mogłeś dostać podobnego SMS-a. Za nic nie klikaj w link

Biedronka wypłaci nagrody wszystkim pracownikom

- Rok 2022 jest kolejnym okresem pełnym wyzwań – społecznych, ekonomicznych i biznesowych. W tym wymagającym czasie solidarność, poczucie wspólnego celu i wzajemne wsparcie wydają się kluczowe, abyśmy z sukcesem podejmowali kolejne rynkowe wyzwania. Takie właśnie poczucie wspólnoty, współpraca i duch zespołu charakteryzują pracowników Biedronki od zawsze. To Wasz wysiłek, elastyczność i zaangażowanie pozwalają nam z sukcesem mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami - napisał w liście do pracowników Biedronki dyrektor generalny sieci, Luis Araujo.

Jak zaznaczają przedstawiciele sieci, nagrody mają nieco pomóc pracownikom w trudnym czasie, gdy inflacja w Polsce szybuje. Dodatkowo wesprze tych, którzy mają dzieci w wieku szkolnym i będą musieli przeznaczyć niemałe kwoty na ich książki czy przybory.

Leszek Miller ostro o inflacji i PiS-ie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa świętuje Dzień bez Samochodu. Kiedy pojedziemy komunikacją miejską za darmo?
  2. Groźna bakteria na Woli. Wprowadzono czasowy zakaz dla psów
  3. Warszawa szuka oszczędności: Zimniej w szkołach i rezygnacja ze świątecznych iluminacji?