Kasownik biletów

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Zdjęcie ilustracyjne

Specjalny konkurs

Bilety komunikacji miejskiej za darmo! Rozdaje je Warszawski Transport Publiczny

2023-03-22 14:30

Wszyscy pasażerowie warszawskiej komunikacji miejskiej mają szansę spróbować swojego szczęścia w wyjątkowym konkursie. Warszawski Transport Publiczny ponownie rozdaje bilety dla pasażerów za darmo. Jak je zdobyć?

Warszawski Transport Publiczny rozdaje bilety za darmo! Pasażerowie komunikacji miejskiej mogą spróbować swojego szczęścia w kolejnej odsłonie Biletobrania. Wystartuje ona już w poniedziałek, 3 kwietnia.

W konkursie będzie można wygrać bilety długookresowe na przejazdy warszawskim ZTM. W czasach kryzysu przejazdy komunikacją miejską, za które nie będzie trzeba płacić, mogą być dla zwycięzcy konkursu znacznym ułatwieniem. 

Biletobranie 2023. Zasady konkursu

By wziąć udział w konkursie organizowanym przez Warszawski Transport Publiczny należy kupić bilet długookresowy 30- lub 90-dniowy nie wcześniej niż 20 marca i aktywować go przed wysłaniem zgłoszenia.

W poniedziałek, 3 kwietnia należy wejść na stronę internetową biletobranie.wtp.waw.pl i wpisać 11-cyfrowy numer swojej Karty, adres e-mailowy oraz dane osobowe. W zgłoszeniu trzeba też uwzględnić rodzaj nośnika, na jakim jest wgrany bilet: może to być Warszawska Karta Miejska, inna karta zaakceptowana przez ZTM lub aplikacja mobiWAWA.

Czytaj także: Bezpłatne bilety do ZOO. Od przyszłego roku czeka nas prawdziwa rewolucja?

Formularz konkursowy będzie aktywny w czterech przedziałach czasowych: 9:00 - 10:00, 12:00 - 13:00, 15:00 - 16:00, 18:00 - 19:00.

Biletobranie 2023. Nagrody w konkursie

Nagrodami w konkursie będą bilety:

  • 30-dniowe normalne lub ulgowe ważne w pierwszej, drugiej lub pierwszej i drugiej strefie, w zależności od typu biletu zgłoszonego podczas rejestracji do Konkursu.

Wygra łącznie 100 właścicieli kart – po 25 pierwszych z każdego przedziału czasowego. Zwycięzcy zostaną poinformowani o swoim triumfie za pomocą social mediów Warszawskiego Transportu Publicznego oraz drogą mailową. Potem będą mieli 200 dni na odbiór nagrody.

Zobacz zdjęcia: Tramwaj przejedzie tunelem na dworzec Warszawa Zachodnia

M jak miłość. Marysia po pobiciu wzbudzi sensację w Grabinie! Rogowski przyzna się, że to jego sprawka