Torowisko

i

Autor: pixabay.com

BOHATER Z DWORCA WSCHODNIEGO - ta historia jest poruszająca!

2021-12-29 15:24

Warszawska straż miejska opisała na swojej stronie internetowej zdarzenie, które miało miejsce w okolicach Dworca Wschodniego. Ta historia udowadnia, że prawdziwymi bohaterami zazwyczaj są przypadkowi ludzie. Więcej na ten temat w artykule.

Ta historia porusza serca! Wydarzenia, które opisuje, rozegrały się w poniedziałek, 27. grudnia. Tego dnia strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego patrolowali okolicę dworca wschodniego. W pewnej chwili podszedł do nich młody mężczyzna, jak się okazało, był to dwudziestotrzyletni mieszkaniec Starego Pilczyna. To, co powiedział funkcjonariuszom straży, musiało ich zaskoczyć. Poprosił bowiem strażników o to, by zaopiekowali się człowiekiem, którego dosłownie kilka chwil wcześniej ściągnął z torów kolejowych! Mężczyzna chciał odebrać sobie życie - położył się na torowisku i czekał na nadjeżdżający pociąg.

Jan Krzysztof Duda piątym szachistą świata

Desperat próbował odebrać sobie życie

Po tym, gdy bohater ze Starego Pilczyna odszedł, strażnicy miejscy zajęli się desperatem. Przyznał on, że ma problemy psychiczne i była to jego trzecia próba samobójcza w ciągu kilku dni. Mężczyznę przejęła później załoga karetki. Najprawdopodobniej będzie hospitalizowany.

strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!