Marcin Borkoś Borkowski

i

Autor: Fot. screen YouTube BORKOŚ / https://www.youtube.com/channel/UCjZ_K5q8uF3ABocg-t8RBVw Marcin "Borkoś" Borkowski

Borkoś na pierwszym patrolu w nowym ambulansie. Ratownik miał pracowity dzień!

2022-06-15 12:04

Marcin "Borkoś" Borkowski wrócił na ulice Warszawy w nowym ambulansie szybkiego reagowania i opublikował wideo z pierwszego patrolu w pojeździe. Słynny ratownik pomagał poszkodowanym w całym mieście. Film znajdziecie w naszym artykule.

Borkoś jeździ już do poszkodowanych swoim ambulansem szybkiego reagowania. Niedawno pisaliśmy o jego nowym pojeździe. Potężny SUV został odpowiednio oznakowany i wyposażony w sprzęt przydatny przy ratowaniu życia. Auto sprawdziło się już w akcji - Marcin Borkowski na swoim kanale YouTube opublikował wideo z pierwszego patrolu w pojeździe. Ratownik nie tylko pomagał załogom karetek i wyjeżdżał do interwencji, ale też sprawdzał praktyczność swojego SUV-ambulansu. Przypomnijmy, że dla Borkosia jest to powrót do działania po ciężkim wypadku, do którego doszło w październiku 2021 r. Nagranie z patrolu znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Fuszerka na podwarszawskiej stacji kolejowej. Mieszkańcy od roku czekają na otwarcie stacji

Borkoś miał ręce pełne roboty

Na opublikowanym w sieci wideo Borkowski udokumentował całodzienny patrol. Ratownik ochotnik brał udział w dwóch interwencjach po wypadkach samochodowych, akcji po potrąceniu czterolatka przez auto i udzieleniu pomocy bezdomnemu mężczyźnie. Za każdym razem na miejsce przyjeżdżał swoim nowym ASR. Cały film znajdziecie poniżej.

Borkoś wrócił po wypadku

Do wspomnianego wypadku Borkosia doszło na ul. Radzymińskiej w październiku 2021. Ratownik zderzył się wówczas z samochodem osobowym. W ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przez pewien czas utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Wysiłki chirurgów i rehabilitacja przyniosły jednak pożądane skutki - Borkowski wrócił do sprawności i znów może pomagać.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!