Capital Ski oficjalnie otwarte! To idealny obiekt dla wszystkich miłośników narciarstwa

i

Autor: Konrad Traczyk Capital Ski oficjalnie otwarte! To idealny obiekt dla wszystkich miłośników narciarstwa

Capital Ski oficjalnie otwarte! To idealny obiekt dla wszystkich miłośników narciarstwa

2021-06-11 17:05

W środku Warszawy można poczuć się niczym w Zakopanem! Capital Ski zostało oficjalnie otwarte. To całoroczny, halowy ośrodek narciarski dla wszystkich miłośników jazdy na stoku. Obiekt znajduje się w Parku Szczęśliwickim, a skorzystać mogą z niego tak naprawdę wszyscy, bo przewidziano kilka tras o różnym poziomie trudności.

Capital Ski oficjalnie otwarte

W środku Warszawy jak w Zakopanem! W parku Szczęśliwickim otwarto Capital Ski - czyli całoroczny, halowy ośrodek narciarski. Jak mówi zarządzająca obiektem Anna Jaworska-Roguska - to miejsce zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24

- Można bardzo dobrze przygotować się do sezonu narciarskiego. I też chcemy budować taką świadomość, że narciarstwo, to nie tylko sezon w górach, ale całoroczne przygotowanie, by bez kontuzji lepiej i bezpieczniej jeździć na nartach w wysokich górach - mówi Anna Jaworska-Roguska.

Capital Ski w Warszawie

Naukę - jak tłumaczy wiceprezydent Warszawy, Renata Kaznowska - umożliwiają specjalne ruchome maty. - Trenażery stanowią znakomite uzupełnienie. Tutaj można "na sucho" nauczyć się jeździć od podstaw na nartach - mówi Renata Kaznowska.

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?

W obiekcie oprócz mat do jazdy na nartach można też znaleźć m.in. siłownię i salę do fizjoterapii.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!