Policja - Otowock

i

Autor: pixabay

kryminalne

Ciała trzech osób w domu pod Otwockiem. Nie żyje starsza kobieta i jej dwaj synowie

2024-01-31 9:01

Pod Otwockiem w miejscowości Pogorzel dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z domów znaleziono ciała trzech osób. To kobieta oraz dwóch jej synów. Sprawą zajmuje się prokuratura.

"Rzeczywiście do takiego zdarzenia doszło. Prokurator był na miejscu i przeprowadził oględziny. Teraz pierwszym krokiem po wszczęciu śledztwa będzie przeprowadzenie sekcji zwłok i ustalenie przyczyn zgonów. Nastąpi to jutro lub na przestrzeni kilku najbliższych dni" - mówi Radiu Eska Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Trzy ciała znaleziono pod Warszawą

Do odkrycia ciał doszło we wtorek około godziny 10, to wówczas policjanci dostali wezwanie do jednego z domów w Pogorzeli. Tam znaleźli ciała trzech dorosłych osób. To kobieta w wieku 88 lat i jej dwaj synowie. Jeden miał 62 lata, a drugi 58.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu trzech osób w domu pod Otwockiem jest zatrucie tlenkiem węglą. Nic nie wskazuje na udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Nie znaleziono tam śladów krwi ani włamania. Przyczyny zdarzenia będzie wyjaśniać prokuratura.

Współpraca: Maciej Wójcik.

Bemowskie wille niszczeją. Mieszkańcy chcą je ratować

Szpital psychiatryczny "Zofiówka" w Otwocku. Jakie tajemnice skrywa?
Listen on Spreaker.