- Na Wisłostradzie przed Mostem Grota-Roweckiego zderzyły się dwa samochody osobowe.
- Chrysler po uderzeniu w bariery i drugie auto dachował i zatrzymał się na boku.
- Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
Chwile grozy na Wisłostradzie. Auto przewróciło się tuż przed Mostem Grota-Roweckiego
Niedzielne popołudnie na Wisłostradzie mogło zakończyć się tragedią. Około godziny 17.30 kierująca chryslerem, jadąc od strony Łomianek w kierunku centrum Warszawy, nagle straciła panowanie nad samochodem. Tuż przed Mostem Grota-Roweckiego auto wpadło w poślizg i z impetem uderzyło w bariery. Chwilę później doszło do zderzenia z lexusem jadącym w tym samym kierunku. Po mocnym uderzeniu chrysler przewrócił się i zatrzymał na boku.
Rozbite auta i utrudnienia w ruchu
Widok samochodu leżącego na jezdni sprawiał wrażenie bardzo poważnego wypadku. Na miejscu szybko pojawili się strażacy, ratownicy medyczni i policjanci. Przez pewien czas przejazd w stronę centrum był utrudniony, a przed mostem tworzyły się korki.
Dużo strachu, ale bez rannych
Choć uszkodzenia pojazdów były znaczne, wszyscy uczestnicy zdarzenia mogą mówić o ogromnym szczęściu. Osoby podróżujące samochodami zostały przebadane przez ratowników, jednak nikt nie odniósł obrażeń wymagających hospitalizacji, przekazał Miejski Reporter. Po zakończeniu działań usunięto rozbite pojazdy, a ruch na jednej z najważniejszych tras w stolicy stopniowo wrócił do normy.