Digital Festival: oddziel się od grawitacji i zbuduj miecz świetlny! Rusza wielkie święto technologii!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Digital Festival: oddziel się od grawitacji i zbuduj miecz świetlny! Rusza wielkie święto technologii!

2021-10-01 14:58

Dziś startuje Digital Festival, którego partnerem jest m.st. Warszawa. To prezentacja nowych technologii, przez 10 dni odbywać się będzie wiele atrakcyjnych wydarzeń. Jednym z nich jest Noc Innowacji! Więcej na temat wydarzenia przeczytacie w tym artykule!

Noc Innowacji to jednonocne wydarzenie (9 października) podczas którego ponad 70 miejsc w całym kraju otworzy swoje drzwi dla zwiedzających. W czasie nocnych pokazów i wykładów będzie można się dowiedzieć, jak opuścić na chwilę pole oddziaływania ziemskiej grawitacji, zbudować miecz świetlny oraz zrozumieć działanie sztucznej inteligencji. Ponadto w trakcie trwania festiwalu będzie można skorzystać z platformy Akademia Skillup. To wyjątkowa platforma ze szkoleniami, które pokazują jak skutecznie poruszać się w cyfrowym świecie. Będzie można również skorzystać z akcji Cyfrowe Zniżki – święta cyfrowych zakupów, podczas którego każdy będzie mógł upolować fantastyczne okazje i rabaty sięgające nawet 50 proc. Festiwal umożliwia każdemu zdobywanie niezbędnych w dzisiejszym świecie cyfrowych kompetencji. Wszystkie wydarzenia i akcje są bezpłatne.

Przyszyła 21–latkowi z Leżajska odciętą rękę. Maksymilianowi odciął ją maczetą jego znajomy.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Koronawirus to nie przelewki. Chorowałam w marcu 2020 roku. Cierpię na migreny, ale to był szalony ból głowy. Nie powiedziałabym, że to migrena. Kaszląc, moja klatka piersiowa się paliła. Wypadły mi też włosy. Kim jestem?