Długi weekend w czerwcu - utrudnienia. Kiedy i gdzie spodziewać się kontroli? [KORKI]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Długi weekend w czerwcu - utrudnienia dla kierowców. Kiedy i gdzie spodziewać się kontroli? [KORKI]

2020-06-12 12:29

Więcej patroli na drogach, wideorejestratory w nieoznakowanych pojazdach​, sprawdzanie trzeźwości kierowców. Mundurowi z całego kraju zapowiada wzmożone kontrole w długi weekend. Sprawdzany będzie nasz stan trzeźwości, jak również techniczny stan pojazdu. Ważny przegląd to podstawa. Kiedy spodziewać się wzmożonych kontroli? Sprawdźcie więcej na ESKA.pl Warszawa

Długi weekend w czerwcu - utrudnienia. Kiedy i gdzie spodziewać się kontroli? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy wybierają się na weekend czerwcowy. Polacy ruszają w drogę, a entuzjazm, który ich niesie, może być przyczyną zbyt mocnego przydepnięcia pedału gazu lub wyjechania na lewą stronę jezdni. Wzmożonych kontroli spodziewać możemy się między innymi na drogach:

  • Krajowej nr 7 (E77) – zarówno jeśli będziemy nią chcieli jechać z Warszawy na morze, jak i w kierunku Zakopanego.
  • Nr 6 (E28)
  • DK 11
  • DK 10 w województwach kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim
  • DK 3- w województwach dolnośląskim i zachodniopomorskim
Sonda
Powiedz nam:

Wypadki w Polsce - jaka jest najczęstsza przyczyna?

Nieustannie główną przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Nie pomagają liczne apele. Piraci drogowi wciąż ignorują ograniczenia, a co za tym idzie liczba ofiar śmiertelnych nadal rośnie. Tylko od początku tego roku na stołecznych drogach w 425 wypadkach drogowych zginęły 44 osoby. 

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!