Burger Drwala

i

Autor: Canva / internet/ fot. McDonalds.pl

Do kiedy Burger Drwala w ofercie McDonald's? Kanapka znika z oferty

2023-02-14 10:33

Burger Drwala co roku cieszy się popularnością. Ten sezonowy hit od McDonald’s znika z oferty sieciówki. Sprawdźcie, do kiedy możecie spróbować Drwala w Maku.

Burger Drwala w McDonald’s

Od wielu lat pojawienie się w ofercie McDonald’s Burgera Drwala powoduje, że przed restauracjami ustawiają się długie kolejki.Burgera Drwala można zamówić w czterech wersjach: klasycznej (z wołowiną i bekonem), podwójnej, z kurczakiem i na słodko – z żurawiną. W roku 2022 cena kultowej kanapki McDonald’s wywołała sporo emocji, bo średni wzrost cen za Drwala rok do roku wynosił aż 45 proc. Za zestaw z powiększonym burgerem, zapłacić trzeba niemal 40 złotych. Sezonowa oferta na Drwala pojawiła się 23 listopada.

Do kiedy Burger Drwala w McDonald’s?

Limitowana oferta na Burgera Drwala zakończy się we wtorek 14 lutego 2023 roku. Ten dzień będzie ostatnim, w którym będzie można zjeść słynną kanapkę, później zniknie ona z ofert polskich restauracji McDonald’s.

Zdaniem specjalistów do dużego sukces marketingowego tej kanapki przyczyniała się reguła niedostępności. Ten lubiany przez Polaków burger w ofercie restauracji jest dosyć krótko, dlatego każdy, kto chce spróbować rozsławionego w social mediach zimowego burgera ma na to określony czas, po którym kanapka znika z oferty. To właśnie ograniczenie czasowe sprawia wrażenie pewnego rodzaju ekskluzywności, a odpowiednia promocja w social mediach wypromowała właśnie tę kanapkę jako typowy zimowy przysmak tej sieci restauracji.

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62