Lotto

i

Autor: materiały prasowe

Z regionu

Dwie ogromne wygrane w Lotto w woj. mazowieckim. To tam nowi milionerzy nabyli kupony

2024-04-25 8:22

Mamy dwóch nowych milionerów w woj. mazowieckim! W jednym z kwietniowych losowań Lotto padły aż dwie "szóstki" - jedna w Piasecznie, a druga w Ostrowi Mazowieckiej. Obaj szczęśliwcy wygrali naprawdę ogromne pieniądze.

Dwie ogromne wygrane w Lotto w woj. mazowieckim

11 kwietnia dwóm mieszkańcom woj. mazowieckiego dopisało wyjątkowe szczęście. W Piasecznie oraz w Ostrowi Mazowieckiej trafiono bowiem "szóstki" w Lotto, które przyniosły właścicielom kuponów nagrody w wysokości 6 826 975,70 zł każda.

Gdzie nowi milionerzy zakupili szczęśliwe losy? Pierwszy z nich wybrał się do punktu przy ul. Piłsudskiego 2 w Ostrowi Mazowieckiej. Drugi natomiast nabył kupon w kolekturze przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie.

Co ciekawe, obaj zwycięzcy nie wybierali liczb sami - zdali się na los, czyli zagrali metodą na chybił trafił. Numery, które przyniosły im szczęście, to: 2, 5, 7, 18, 23, 32.

Jak zaznaczyli przedstawiciele Lotto, kwietniowa wygrana była już siódmą "szóstką" w Piasecznie. W Ostrowi Mazowieckiej rozbito natomiast bank po raz drugi - jedna z wygranych padła jednak w Lotto Plus.

Tajemnicze wózki Auchan. To w nich było:

Listen on Spreaker.