Trwa obława za sprawcą tragedii w Górze Kalwarii

i

Autor: Pixabay/print screen Miejski Reporter FB Trwa obława za sprawcą tragedii w Górze Kalwarii

Na sygnale

Dźgnięty nożem mężczyzna wyskoczył przez okno krzycząc "ratunku". Trwa obława za sprawcą

2023-11-19 17:18

W niedzielę, 19 listopada w Górze Kalwarii doszło do tragedii. 47-letni mężczyzna został ugodzony nożem. Poszkodowany wyskoczył przez okno i poniósł śmierć tuż pod blokiem. Według doniesień niektórych mediów aktualnie służby prowadzą obławę za sprawcą. Skontaktowaliśmy się z policją i usłyszeliśmy jedynie, że "sprawa może mieć charakter kryminalny".

Nieoficjalnie: trwa obława za sprawcą tragedii w Górze Kalwarii

Do tej makabrycznej tragedii doszło w południe w budynku przy ul. Ks. Sajny w Górze Kalwarii, około 30 km od Warszawy, w powiecie piaseczyńskim. Szczegóły sprawy są niejasne, a policja nie chce udzielić na razie żadnych szczegółów. Media donoszą, że mężczyzna miał być ugodzony nożem parokrotnie i wypadając z okna krzyczeć "ratunku" oraz że trwa policyjna obława za sprawcą.

- Około godziny 12.30 otrzymaliśmy zgłoszenie na temat mężczyzny, który wypadł z okna w Górze Kalwarii. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejscu czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zdarzenie ma charakter kryminalny - powiedział nam sierżant Bartłomiej Siadała z Komendy Stołecznej Policji.

Te miejsca w Polsce zachwycą fanów Harry'ego Pottera. Musisz je zobaczyć! [GALERIA]

Zniknęły z ulic Warszawy 10 lat temu. Kultowe Ikarusy powróciły!