Igor Smith

i

Autor: policja.pl

Gdy go znaleźli, chciał przejechać policjanta. Nocą na Targówku padły strzały

2022-09-23 20:44

Nocą na Targówku policjanci chcieli zatrzymać poszukiwanego listem gończym Igora Smitha. Gdy ten próbował przejechać jednego z mundurowych samochodem, drugi oddał w kierunku pojazdu mężczyzny kilka strzałów. Mundurowi proszą o pomoc w odnalezieniu 32-latka.

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku prowadzą poszukiwania 32-letniego Igora Smitha. Mokotowski sąd wystawił za nim list gończy. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za oszustwa.

Nocna strzelanina na Targówku

W czwartek w nocy kryminalni z Targówka podjechali w rejon ulicy Kondratowicza, gdzie miał ukrywać się poszukiwany. Mężczyzna uciekł przed policjantami do samochodu i próbował przejechać jednego z nich.

- Drugi funkcjonariusz oddał cztery strzały w kierunku pojazdu - powiedziała kom. Paulina Onyszko z komendy na Targówku. - Na szczęście policjantom nic się nie stało - dodała.

Poszukiwany mężczyzna uciekł, a policja prosi o pomoc w jego znalezieniu.

Czytaj również: Przyszedł z nożem pod liceum, żeby "wyrównać rachunki". Teraz usłyszał zarzuty

Poszukiwany Igor Smith

Poszukiwany to Igor Smith, s. Nathaniela, ur. 6 lutego 1990 r. Ostatnim znanym adresem zamieszkania jest ul. Krasnobrodzka 15. Poszukiwany jest średniego wzrostu, o ciemnej karnacji i krótko ostrzyżonych włosach. Ma muskularną sylwetkę i liczne tatuaże na całym ciele.

Jak przekazali policjanci, mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 286 kk (oszustwo - red.). Funkcjonariusze szukają mężczyzny od 21 czerwca.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny, o kontakt pod numerem telefonu 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Jednocześnie policjanci zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej.

Zabrała telefon z Biedronki. Szuka jej policja z Bydgoszczy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pracownice przedszkola nie wiedziały, że wszystko się nagrywa. Afera wokół warszawskiej placówki
  2. Ceny prądu szybują, Warszawa szuka oszczędności. Jest specjalny plan na kryzys energetyczny
  3. Brakuje im środków, żeby nieść pomoc. Organizacje pozarządowe czekają na wsparcie