Groźny wypadek na moście Siekierkowskim w Warszawie. Ośmioro dzieci rannych

i

Autor: Facebook.com/ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie

Uwaga!

Groźny wypadek na moście Siekierkowskim w Warszawie. Czworo dzieci poszkodowanych

2024-06-22 18:42

Na Moście Siekierkowskim w Warszawie doszło do zderzenia autobusu wycieczkowego przewożącego dzieci z pojazdem dostawczym. W jego wyniku zablokowane zostały dwa pasy ruchu w kierunku Pragi. Żaden z poszkodowanych nie wymagał hospitalizacji. O zdarzeniu poinformowała podkom. Barbara Szczerba z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z PAP.

Groźny wypadek na moście Siekierkowskim w Warszawie. Czworo dzieci poszkodowanych

Około 17:00 policja otrzymała zgłoszenie dotyczące wypadku na Moście Siekierkowskim w Warszawie. Kierujący autobusem wycieczkowym, przewożącym około 50 osób, głównie dzieci, wjechał w tył pojazdu dostawczego, który w rezultacie zderzenia uległ awarii. Kierowca autobusu był trzeźwy.

Jak podała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie, czworo dzieci zostało poszkodowanych. Udzielono im pomocy przez ratowników medycznych. Żadna z osób podróżujących autobusem wycieczkowym nie wymagała hospitalizacji, w związku z czym zderzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Na miejscu wciąż pracują policjanci oraz straż pożarna. W wyniku kolizji zablokowane zostały dwa pasy jezdni prowadzące w kierunku Pragi

"Przed chwilą na moście Siekierowskim w Warszawie doszło do poważnego wypadku drogowego. Autokar przewożący dzieci z impetem uderzył w busa marki Mercedes, który stał na poboczu, bo się zepsuł" - czytamy w poście na profilu Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie.

Nocny wypadek na DK 25! Rannych aż 7 osób