Historia jak z lagunem! Tym razem... niedźwiedź na drodze w Grójcu! Jak było naprawdę?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne/KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Historia jak z lagunem! Tym razem... niedźwiedź na drodze w Grójcu! Jak było naprawdę?

Historia jak z lagunem! Tym razem... niedźwiedź na drodze pod Grójcem! Jak było naprawdę?

2021-08-13 16:39

Pamiętacie niebezpiecznego laguna z Krakowa, który okazał się croissantem? Na Mazowszu doszło do podobnej sytuacji! Tym razem policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie o niedźwiedziu na drodzę pod Grójcem. Od początku informacja o drapieżnym ssaku na Mazowszu wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy. Co zastali na miejscu zdarzenia?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 13.08.2021

Kilka miesięcy temu cała Polska mówiła o historii laguna, który zawisł na krakowskim drzewie. Zdaniem kobiety, którawezwała funkcjonariuszy, wierzę od dwóch dni nie opuszczało drzewa. - Od dwóch dni siedzi na drzewie naprzeciwko bloku! Ludzie okien nie otwierają, bo się boją, że im to do domu wejdzie! Jest brązowe, siedzi na drzewie i to jest ten lagun! - miała powiedzieć rozhisteryzowana mieszkanka Krakowa do inspektora Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Po przyjeździe na miejsce odpowiednich służb okazało się... że to rogalik!

Czytaj także: Był croissant na drzewie, a teraz jest... "Piosenka o lagunie"! Klub Komediowy stworzył kolejny hit! [WIDEO, TEKST]

Lagun vs niedźwiedź. Co wydarzyło się pod Grójcem?

Do podobnego zdarzenia doszło właśnie na Mazowszu. Rzeczniczka grójeckiej policji nadkom. Agnieszka Wójcik poinformowała w piątek, że jedno z ostatnich zgłoszeń, jakie otrzymał z Centrum Powiadamiania Ratunkowego oficer dyżurny brzmiało: "Na pasie w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę. Według zgłaszającego prawdopodobnie niedźwiedź". Zwierzę miało leżeć w nocy na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Witalówka i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Czytaj także: INSTRYBUTOR SONG podbija internet. Klub Komediowy ZNOWU to zrobił! [WIDEO]

- Policjanci jadący na miejsce zastanawiali się, czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek przebywały niedźwiedzie, ale zgłoszenie potraktowali poważnie – przekazała rzeczniczka.

Jak się okazało, mundurowi zastali na miejscu dużego pluszowego misia, który leżał na jezdni. - Pluszak był trochę uszkodzony, ale metka przy uchu świadczyła o tym, że zabawka jest nowa – dodała nadkomisarz.

Policjanci zabrali miśka do komendy, gdzie policjantka zajmująca się problematyką nieletnich naprawiła rozerwane futerko. Teraz policjanci z Grójca szukają właściciela bądź właścicielki zguby.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Zwierzę czy roślina? 10 szybkich pytań, sprawdź swój wynik!

Pytanie 1 z 10
Epipremnum złociste