Jan Błachowicz jest już w Polsce. Mistrz UFC wylądował na Okęciu

i

Autor: PAP/Marcin Cholewiński Jan Błachowicz jest już w Polsce. Mistrz UFC wylądował na Okęciu

Jan Błachowicz już w Polsce. Mistrz UFC robi długą przerwę od walk. Kiedy wróci?

2021-03-09 20:12

Jan Błachowicz jest już w Polsce. Po zwycięstwie z Israelem Adesanyą nasz wojownik miał wrócić do kraju w poniedziałek 8.03.2021, ale musiał zmienić plany z powodu pandemii. Ostatecznie we wtorek wylądował na warszawskim Okęciu. Mistrz UFC zdradził plany na najbliższe miesiące. Póki co zamierza zrezygnować z walk na jakiś czas.

Jan Błachowicz wrócił do Polski. W niedzielę 7.03.2021 roku Polak obronił obronił pas kategorii półciężkiej. Na gali UFC 259 Błachowicz zmierzył się z Israelem Adesanyą. Jakie są plany mistrza na najbliższe miesiące?

Jan Błachowicz rezygnuje z walk

Jan Błachowicz tuż po wyjściu z samolotu zdradził jakie ma plany na najbliższe tygodnie. Polski mistrz UFC zdradził, że na pewien czas zamierza zrezygnować z walk. - Relaks, odpoczynek. Złapać świeżość i głód treningu. Także odpoczynek teraz. Dwa tygodnie nic nie będę robił związanego z wysiłkiem fizycznym. Po dwóch tygodniach zacznę jakieś elementy ruchu robić, ale niezwiązanego z matą. Raczej jakiś rower. Czyli też forma ruchu, ale trochę inna. Taki powrót na walkę to około pół roku to minimum przerwy musi być - powiedział Jan Błachowicz.

Fenomenalna walka Błachowicza

Jan Błachowicz wygrał na punkty z Israelem Adesanyą. Polak triumfował na gali UFC 259 jednogłośną decyzją sędziów. Była to jego pierwsza obrona pasa mistrzowskiego tej federacji w kategorii półciężkiej. Po zwycięskiej walce awansował w rankingu P4P z czternastego na ósme miejsce. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

Pytanie 1 z 15
Co potrafi zrobić Chuck Norris?
Jan Błachowicz już w Polsce! Kibice witają mistrza UFC