Kampinowski Park Narodowy: od 15 zorganizujemy ognisku lub grilla! [ZASADY, GDZIE ZGŁOSIĆ]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Kampinoski Park Narodowy: od 15 zorganizujemy ognisku lub grilla! [ZASADY, GDZIE ZGŁOSIĆ]

2021-05-13 12:34

Od soboty 15.05.2021 r. możliwe będzie ponowne organizowanie ognisk i grilli na polanach wypoczynkowych Kampinoskiego Parku Narodowego, w wyznaczonych i przygotowanych do tego celu miejscach - czytamy na Facebooku parku. Jak wybrać się na tego typu wycieczkę? Co trzeba wiedzieć? Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w tym artykule!

Rozpalenie ogniska i grilla wymaga uzyskania pisemnej zgody dyrektora parku i wniesienia opłaty zgodnie z cennikiem.Przypominamy, aby uzyskać zgodę należy zwrócić się do dyrektora parku z pisemną prośbą o udostępnienie terenu.Podanie należy kierować na adres dyrekcja@kampinoski-pn.gov.pl. W prośbie należy podać informacje dot. m.in. miejsca, terminu, zakresu godzinowego dla organizowanego spotkania. Dla ułatwienia kontaktu prosimy również o podanie numeru telefonu bądź adresu e-mail, który posłuży sprawnej komunikacji. Szczegółowe informacje, które pozwolą Państwu na dopełnienie formalności znajdują się na stronie www.kampinoski-pn.gov.pl w zakładce turystyka, informacje praktyczne, pod linkiem: https://www.kampinoski-pn.gov.pl/.../informacje-praktyczne.Organizacja ogniska lub grilla na polanie wypoczynkowej w parku narodowym wymaga zachowania szczególnej ostrożności i rozsądku. Dbając o swój wypoczynek miejmy na uwadze dobro przyrody i innych użytkowników terenów rekreacyjnych Kampinoskiego Parku Narodowego.

Syn byłego policjanta miał fabrykę narkotyków

Całą informację Kampinowskiego Parku Narodowego możecie przeczytać poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!