walentynki autobus warszawa

i

Autor: Facebook / Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa

Kierowca pan Tomek w walentynki swata pasażerów. Wywiesił uroczą kartkę

2023-02-14 15:22

Warszawa świętuje walentynki również w pojazdach transportu publicznego. Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych pokazali w mediach społecznościowych, jaką kartkę zdecydował się wywiesić między siedzeniami jeden z kierowców, pan Tomek. Jego pomysł od razu podbił serca komentujących.

- Pomysłowość naszych kierowców nie zna granic… Zobaczcie, jak na walentynki udekorował swój wóz Młodziak za sterem Solarisa! - czytamy we wpisie opublikowanym przez MZA.

Czytaj również: Miłość zdecydowanie jest w powietrzu. Warszawa świętuje walentynki

Walentynki także w warszawskiej komunikacji miejskiej

Na dołączonym do niego zdjęciu zobaczyć możemy karteczkę, jaka zawisła w jednym z autobusów, na monitorze, w przejściu między siedzeniami. Kierowca napisał na niej: "Rozejrzyj się, może tym autobusem jedzie twoja druga połówka" - zachęcając do poszukiwania miłości również w... komunikacji miejskiej.

Do wiadomości pan Tomek dodał również humorystyczne zastrzeżenie: "Kierowca tego autobusu stety lub niestety jest zajęty".

Pomysł bardzo szybko podbił media społecznościowe. W komentarzach zaroiło się od bardzo pozytywnych opinii.

"Brawo Tomek, mnie się podoba! W dobie smutnych twarzy może się ktoś uśmiechnie", "Pan z poczuciem humoru, fajnie",  "Gratuluję pomysłu, szczęśliwych walentynek!" - czytamy pod wpisem, który w niecałą godzinę zdołał zdobyć prawie 300 reakcji.

Wzruszająca historia miłości rodziców pięcioraczków. Dominika i Vincent doczekali się 12 dzieci