Ambulans

i

Autor: pixabay.com Ambulans

Kobieta wpadła pod tramwaj - straszny wypadek na Moście Poniatowskiego

2022-04-06 13:11

Tramwaje nie jeżdżą Alejami Jerozolimskimi i aleją Poniatowskiego. Tuż po godz. 12 doszło do potrącenia pieszej przez tramwaj linii 22 - przekazał PAP rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz.

Kobieta przebiegała przez torowisko

Jak zaznaczył rzecznik, do potracenia doszło w okolicy przystanku most Poniatowskiego w kierunku centrum. "Wiele wskazuje na to, że osoba przebiegała przez torowisko w nieodpowiednim miejscu" - powiedział tuż po wypadku Dutkiewicz. "W tej chwili potrącona piesza jest w karetce i ma jechać do szpitala" - dodał.

Przedmioty na aukcję Wydawnictwa Literackiego

Utrudnienia po wypadku

Tramwaje nie jeżdżą w obu kierunkach na odcinku pl. Starynkiewicza - rondo Waszyngtona. Linie 7, 9, 22, 24, 25 zostały skierowane na trasy objazdowe. Po stronie Ochoty kursują do pętli plac Starynkiewicza, po stronie Pragi do ronda Waszyngtona. "W zastępstwie za tramwaje zalecamy korzystanie z pociągów kolei miejskiej oraz metra. Ponadto autobusy linii przyśpieszonych zatrzymują się na wszystkich napotkanych przystankach na odcinku plac Zawiszy - Wiatraczna" - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!