Koleje Mazowieckie

i

Autor: materiały prasowe

Majówka 2024

Koleje Mazowieckie gotowe na majówkę 2024. Ile pasażerowie wydadzą na bilety?

2024-04-30 15:22

Zbliża się majówka 2024, a wraz z nią wycieczki po atrakcyjnych miejscach w regionie. Jak przekazali przedstawiciele Kolei Mazowieckich, w tegoroczny długi weekend oferta biletu wycieczkowego, jak również Mazobilet, będzie obowiązywała także 2 maja. Pasażerowie skorzystają więc z tańszych podróży od 30 kwietnia aż do 6 maja.

Majówka 2024. Ceny biletów Kolei Mazowieckich

Aby jak najwięcej pasażerów mogło skorzystać z tańszych majówkowych wyjazdów, Koleje Mazowieckie wydłużają obowiązywanie ofert:

  • bilet wycieczkowy - od godz. 18:00 30 kwietnia do godz. 24:00 5 maja;
  • Mazobilet - od godz. 19:00 30 kwietnia do godz. 8:00 6 maja.

Pasażerowie będą mogli przejechać na podstawie biletu wycieczkowego aż 200 km. - Można go nabyć na podróż w jedną stronę lub "tam i z powrotem". Cena jest zależna od planowanej odległości przejazdu. Termin ważności biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24:00 w ramach ważności biletu. Jego ceny rozpoczynają się od 3,20 zł i kończą na poziomie 32,90 zł.

Jeśli zaś chodzi o Mazobilet, pasażerowie mogą na jego podstawie poruszać się Kolejami Mazowieckimi, ale także Warszawską Koleją Dojazdową oraz środkami Warszawskiego Transportu Publicznego. - Mazobilet jest biletem imiennym. Można go kupić w kasach biletowych KM, biletomatach, a także poprzez stronę internetową czy też aplikację mobilną Kolei Mazowieckich. Przypomnijmy, że z oferty może skorzystać zarówno jeden podróżny, jak i grupa licząca od dwóch do pięciu osób - dodali przedstawiciele KM. Cena biletu w przypadku przejazdu jednej osoby to 49 zł, natomiast grupy - 99 zł.

Dokładne szczegóły obu promocji znaleźć można na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.

Piknik historyczny przy Muzeum Wojska Polskiego - zobacz zdjęcia:

Atrakcje w Warszawie na majówkę 2024. Co poleca Rafał Trzaskowski?