Portfel

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Wzrost opłat

Korzystasz z tych kart płatniczych? Wkrótce nadejdzie 100 proc. podwyżki

2023-04-07 15:45

Zmiany i drożyzna dotykają obecnie absolutnie każdego obszaru naszego życia. Tym razem operatorzy i banki podnoszą opłaty i zmieniają regulaminy korzystania z ich usług. 100 proc. podwyżki czeka osoby, które używają popularnej karty multiwalutowej.

Jeżeli dużo jeździsz po świecie, to niestety czekają Cię dodatkowe opłaty. 7 czerwca wchodzi w życie nowy regulamin Revolut. Na szczęście wrośnie tylko jedna opłata. Mimo wszystko w czasach wszechobecnej drożyzny to już dużo.

Czytaj także: Nowa tania linia lotnicza na lotnisku Chopina. Gdzie i za ile nią polecimy?

100 proc. podwyżki w kartach multiwalutowych

Banki i różne podmioty związane z płatnością i naszymi oszczędnościami są bardzo ostrożne i dbają o klienta. Jednak i w nich trzeba czasem wprowadzić pewne zmiany. Tym razem czekają one użytkowników kart multiwalutowych Revolut.

Opłata za wymianę walut dla użytkowników planu Standard pozostaje bez zmian do kwoty 5 tys. zł. Powyżej tego limitu opłata wzrośnie z 0,5 proc. do 1 proc., czyli o 100 proc.

Czytaj także: Wielkanoc 2023. Jak przed świętami są otwarte Lidl, Biedronka, Kaufland i inne?

Poza tym od 7 czerwca wprowadzone zostaną też zmiany m.in. w prywatności. Znajomi użytkownika nie zobaczą już zbyt wielu szczegółów, a jedynie imię, nazwisko, zdjęcie profilowe oraz plan Revolut z którego użytkownik korzysta. Będzie można również wyłączyć widoczność danych w opcjach aplikacji.

Planując swoje kolejne podróże zagraniczne trzeba więc mieć to wszystko na uwadze, jeśli chcieliśmy korzystać z tego rodzaju karty.

Zobacz zdjęcia: Prace archeologiczne na rogu ul. Anielewicza i al. Jana Pawła II w Warszawie

Cleo w The Voice Kids wspomina czasy liceum