Legia Warszawa

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Legia Warszawa

Legia - Spartak SKŁADY - kto może zagrać w meczu 9.12 w Warszawie?

2021-12-09 11:13

Legia Warszawa mierzy się dziś ze Spartakiem Moskwa w meczu ostatniej kolejki rozgrywek grupowych Ligi Europy. Wojskowi wciąż mają szanse na pozostanie w pucharze, lecz klub z Moskwy chce się zemścić za ostatnią porażkę. Sprawdźcie przewidywane składy obu klubów.

Mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa zaplanowano na 9. grudnia. Spotkanie rozgrywane na Stadionie Wojska Polskiego przy Łazienkowskiej 3. to dla Legii ostatnia szansa na pozostanie w Lidze Europy. Choć Wojskowi rozpoczęli rozgrywki w grupie od dwóch sensacyjnych zwycięstw ze Spartakiem i Leicesterem, które dały im prowadzenie w grupie, kolejne mecze zakończyły się przegranymi, a Legioniści spadli na sam dół tabeli. Wciąż mają jeszcze szansę na awans, lecz rozwiązanie jest tylko jedno - wygrana ze Spartakiem Moskwa w dzisiejszym meczu. Nie będzie łatwo, gdyż klub z Moskwy chce się odegrać za porażkę z pierwszej kolejki. Możemy się więc spodziewać, że obie drużyny wystąpią w najsilniejszych zestawieniach. W dalszej części artykułu znajdziecie przewidywane składy Legii Warszawa i Spartaka Moskwa.

Przewidywane składy na mecz Legia - Spartak 9.12

Legia Warszawa zmaga się z kryzysem na każdym polu. W kontekście dzisiejszego meczu najważniejsze są jednak problemy kadrowe. Marek Gołębiewski będzie się musiał obejść bez dwóch kluczowych zawodników. Artur Jędrzejczyk złamał obojczyk w meczu z Jagiellonią. To wyklucza go na co najmniej dwa miesiące.

Pstrąg właściwości odżywcze - dlaczego warto jeść pstrąga?

Na boisku nie pojawi się też Filip Mladenović. Serb ma uraz kolana, przez który nie będzie mógł wystąpić przeciwko drużynie z Moskwy. Spartak też odczuje absencję kilku graczy. Rui Vitória nie wstawi Aleksandra Sobolewa - najlepszego strzelca drużyny. Zabraknie też Jordana Larssona i Ezequiela Ponce. Poniżej przewidywane składy obu drużyn.

  • Legia Warszawa: Boruc – Johansson, Wieteska, Nawrocki, Ribeiro – Kastrati, Slisz, Charatin, Josue, Luquinhas – Emreli.
  • Spartak Moskwa: Selinkhov - Gigot, Dzhikiya, Raskazow, Hendrix - Moses, Ignatov, Umyarov, Lomovitzkiy, Bakajew - Promes

Początek meczu o 18:45.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!