Legia Warszawa

i

Autor: PAP / Andrzej Lange Legia Warszawa

Legia Warszawa - Flora Tallinn: KTO KOMENTUJE MECZ? Będziecie zaskoczeni!

2021-07-20 12:56

Na środę, 21 lipca, wyznaczono datę spotkania 2. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Wojskowi podejmują u siebie drużynę z Estonii. Mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn dostarczy sporo emocji. Kto zaś będzie go komentował? Ten duet może was zaskoczyć!

Legia Warszawa - Flora Tallinn to mecz 2. rundy kwalifikacji do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. Runda 1. okazała się dla Legionistów bardzo udana. W dwumeczu przeciwko mistrzom Norwegii, klubowi FK Bodo/Glimt, uzyskali wynik 5-2. Z pierwszego spotkania przywieźli jednobramkową zaliczkę (3-2). Grając u siebie nie dali szans Norwegom. W środę, 14 lipca, pokonali Skandynawów 2-0. Teraz podopieczni Czesława Michniewicza muszą się przygotować na rywali rundy 2. Flora Tallinn to mistrzowie Estonii. W 1. rundzie kwalifikacyjnej pokonali Hibernians FC, czyli triumfatorów Maltańskiej ligi w sezonie 2020/2021. Estończycy są teoretycznie słabsi od Norwegów. Legioniści nie powinni jednak polegać na statystykach i szykować się, jak na mecz z silnym przeciwnikiem. Tym, którzy nie wejdą na trybuny stadionu przy Łazienkowskiej 3, pozostają transmisje. Kto będzie je komentował? Ostatni mecz relacjonowali Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Wiele osób spodziewało się znów usłyszeć ten duet. Nastąpiła jednak zmiana, która może was zaskoczyć.

Piotr Lisek i jego podróż do Japonii

Kto skomentuje mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn? Zmiana w duecie

Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn komentowali nie tylko starcie Legii Warszawa w 1. rundzie eliminacyjnej LM, ale też ostatnie mecze EURO 2020. Wydawali się być zgranym duetem, który będzie relacjonował także spotkanie z Florą Tallinn. Okazuje się jednak, że TVP podjęło inną decyzję.

Warszawa w liczbach. Jak dobrze znasz stolicę?

Pytanie 1 z 6
W którym wieku Warszawa została założona?

Telewizja poinformowała, że mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński. Nieznane są powody, dla których spotkania nie będzie współrelacjonował Kazimierz Węgrzyn. Borek i Podoliński nie będą jednak pracować razem pierwszy raz. Wcześniej mieli już okazję wspólnie komentować mecze. Przed mikrofonami zasiedli na przykład podczas meczu meczu Polska - Włochy w ramach Ligi Narodów.

Przypomnijmy, że mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn rozpocznie się w środę 21.07 o godzinie 21:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!