Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

Legia Warszawa - Flora Tallinn REWANŻ: kiedy i o której drugi mecz z mistrzami Estonii?

2021-07-27 13:06

Legia Warszawa walczy o udział w Lidze Mistrzów. W ramach eliminacji rozegrała już pierwszy mecz z klubem Flora Tallinn. Przy Łazienkowskiej 3. zaliczyła wymęczone i niezbyt efektowne zwycięstwo. Kiedy Wojskowi po raz drugi zagrają z Mistrzami Estonii? Datę i godzinę spotkania znajdziecie w naszym artykule.

Legia Warszawa - Flora Tallinn - rewanż da Legionistom szansę zatarcia złego wrażenia po pierwszym meczu z Mistrzami Estonii. W środę, 21 lipca, gościli ich przy Łazienkowskiej 3. Spotkanie zakończyło się 2-1 dla Legii, ale wynik jest chyba jedyną rzeczą, która cieszy. Wojskowi nie mogli znaleźć pomysłu na piłkarzy Flory Tallinn. W grze warszawskiego klubu nie było widać inicjatywy, a zawodnicy zdawali się zapomnieć o tym, że są zespołem. Na domiar złego Bartosz Kapustka, tuż po zdobyciu bramki, doznał kontuzji, która najprawdopodobniej wykluczy go z gry na dłuższy czas (skrót spotkania znajdziecie tutaj). Rewanż Legia Warszawa - Flora Tallinn rozgrywany jest w Tallinie na domowym stadionie rywali - A. Le Coq Arena. Wojskowi muszą pokazać się tam z lepszej strony. Gra toczy się w końcu o udział w Lidze Mistrzów! Kiedy i o której jest mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn? O tym w dalszej części artykułu.

Legia Warszawa - Flora Tallinn - DATA i GODZINA drugiego meczu

Legionistów czeka mecz wyjazdowy. Piłkarze jadą do Tallina, stolicy Estonii, by na A. Le Coq Arena zagrać z Florą Tallinn. Czy Wojskowi będą bronić jednobramkowej zaliczki? A może postawią wszystko na jedną kartę i rzucą się do ataku? Wiemy, kiedy będziemy mogli się o tym przekonać.

Progi zwalniające dla rowerzystów

Rewanż Legia Warszawa - Flora Tallinn zaplanowano na wtorek, 27 lipca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Mecz będzie transmitowany przez TVP Sport.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!