Legia Warszawa - Flora Tallinn

i

Autor: screen YouTube KeV! / https://www.youtube.com/channel/UC6SDiYH9ko3b1FvCy6nfqlA Legia Warszawa - Flora Tallinn

Legia Warszawa - Flora Tallinn: SKRÓT MECZU - skromne zwycięstwo Wojskowych

2021-07-28 9:32

Legia Warszawa, choć prezentuje nierówną formę, wciąż liczy się w eliminacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na dodatek nie przegrała dotąd żadnego starcia! We wtorek, 27 lipca, wygrała z Florą Tallin 1-0 na wyjeździe. W naszym artykule znajdziecie skrót meczu.

Legia Warszawa - Flora Tallinn - skrót meczu z wtorku, 27 lipca, to coś, czego poszukują kibice Wojskowych po rewanżowym spotkaniu II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Klub z Łazienkowskie 3. tym razem udał się do Tallina, by na stadionie gospodarzy rozegrać drugi mecz z Florą Tallinn. Wojskowi pojechali tam z jednobramkową zaliczką, którą dosłownie wymęczyli 21 lipca w Warszawie (2-1). Kolejne starcie z mistrzami Estonii miało zdecydować nie tylko o tym, czy Legioniści nie przestaną się liczyć w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów, ale też, czy będą mogli zagrać w jakichkolwiek europejskich rozgrywkach. Udało się! Drużyna trenera Czesława Michniewicza pokonała Florę Tallinn 1-0. W dalszej części artykułu znajdziecie skrót meczu.

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było

Skrót meczu Legia Warszawa - Flora Tallinn

W pierwszym spotkaniu przeciwko drużynie z Tallina Wojskowi nie zachwycili. Piłkarze Michniewicza nie mieli pomysłu na grę. Na domiar złego poważnej kontuzji, tuż po golu, nabawił się Kapustka. Sytuację uratował gol w doliczonym czasie gry. Na wyjeździe było inaczej. Owszem, Flora była gorzej dysponowana, ale nie można było nie zauważyć, że Legioniści radzą sobie lepiej, niż prezd tygodniem. Opierali się pressingowi przeciwników, a w drugiej połowie sami zaczęli przejmować inicjatywę. To zaowocowało piękną bramką Rafaela Lopesa w 67 minucie meczu. Zwycięstwo dało Legii Warszawa nie tylko możliwość dalszych starań o Ligę Mistrzów (w III rundzie grają przeciwko Dinamo Zagrzeb). Wygrana zagwarantowała bowiem klubowi udział w rozgrywkach Ligi Konfederacji. Legia Warszawa wraca więc na europejskie stadiony po 4 latach nieobecności. Skrót wideo z meczu Legia Warszawa - Flora Tallinn poniżej.