Kibice Legii Warszawa

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Kibice Legii Warszawa

Legia Warszawa - Górnik Zabrze: SKANDAL JUŻ PRZED MECZEM! Stoją za tym kibice

2021-11-09 9:28

Legia Warszawa nie ma się czym pochwalić w rozgrywkach Ekstraklasy. W niedzielę, 7. listopada, przegrała u siebie ze Stalą Mielec. Wkrótce czeka ich spotkanie z Górnikiem Zabrze. Szanse klubu na wygraną zmniejszyli kibice. Jak? Wywieszając transparent, który rozwścieczy i zmobilizuje drużynę z Zabrza. Więcej szczegółów w artykule.

Mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze zaplanowano na 21. listopada. Będzie to pierwsze spotkanie Wojskowych po przegranym starciu ze Stalą Mielec. W niedzielę, 7 listopada, na stadionie przy Łazienkowskiej 3 drużyna z Mielca pokonała Legionistów wynikiem 1 - 3. Dla stołecznego klubu to 9. porażka w tym sezonie Ekstraklasy (wszystkich rozegrał 12). Przegrana jest kolejnym dowodem na to, że Legia Warszawa przechodzi ogromny kryzys. Mimo to kibice z Warszawy wierzą w sukcesy swojej drużyny i z trybun próbują motywować ją do gry. Niestety, nie zawsze robią to w sposób właściwy, a efekt może być odwrotny do zamierzonego. Podczas meczu ze Stalą Mielec, na trybunie pojawił się baner, którego treść uderzała w Górnika Zabrze.

WYCOFANY

"W Zabrzu śmierdzi i bieda" - kontrowersyjny baner kibiców Legii

Po meczu z 7. listopada w sieci, oprócz fotografii zrozpaczonych piłkarzy, pojawiły się zdjęcia z trybun. Na niektórych uwieczniono transparent, który swoją treścią nie przystaje do standardów Ekstraklasy. Chociaż w Zabrzu śmierdzi i bieda, za Legią na wyjazd jechać trzeba. 21.11 - głosi napis na płachcie materiału.

Czy taki doping pomoże Legii Warszawa? Wątpliwe. Bardziej prawdopodobne jest to, że obrażeni i wściekli piłkarze będą bardziej zmobilizowani do strzelania Wojskowym goli.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!